Tinder اکنون اجازه می دهد شیطان پرستان گرایش جنسی خود را مشخص کند

Tinder MTCH، 3.09٪ اکنون کاربران LGBTQ را با کمی دقت بیشتری کشف می کنند.

اپلیکیشن hookup and dating اعلام کرد ویژگی جدید “Orientation” خود را سه شنبه معرفی کرده است، به کاربران امکان می دهد تا سه اصطلاح را که به بهترین شکل بیان گرایش جنسی خود را دارند – مثلا مستقیما، همجنسگرا، همجنس گرا، دوجنسگرا یا دوجنسگرا.

سپس کاربران می توانند مشخص کنند که آیا آنها می خواهند برای زنان، مردان یا “همه” نشان داده شوند، برای اولین بار، برای مشاهده افرادی که جهت گیری مشابهی دارند. در عوض، کاربران جدید، تغییرات را از طریق دریافت در روند ثبت نام تجدید می کنند.

این ویژگی، همکاری با GLAAD غیرانتفاعی رسانه LGBTQ، تنها چند روز به ماه پریود راه یافت. این شرکت در ماه جاری در ایالات متحده، انگلستان، کانادا، ایرلند، هند، استرالیا و نیوزیلند شرکت خواهد کرد.

گزینه های جدید در پاسخ به یک مطالعه Tinder نشان داد که اکثریت از پاسخ دهندگان LGBTQ در ایالات متحده “به گفته مطبوعات و همچنین بازخورد کاربر،” به گزینه های بیشتر و یا روش های ساده تر برای بیان گرایش جنسی خود در سیستم عامل های دوستیابی علاقمند بودند “.

الي سيدمن، مدیر عامل شرکت Tinder، در بیانیه ای گفت: “ما می خواهیم همه کاربران ما احساس قدرت بیان کنند که چه کسانی در حال ارتباط با افراد جدید هستند و ما همواره در تلاشیم تا کاربران خود را در Tinder راحت تر کنیم.”

البته این حرکت همچنین به Tinder کمک خواهد کرد که سهم بیشتری از بازار برنامه های دوستیابی را به دست بیاورد که ارزش آن حدود 2.5 میلیارد دلار در سال 2015 است و انتظار می رود تا سال 2020 3.2 میلیارد دلار برآورد شود .

طبق ارزیابی سال 2016 توسط Witeck Communications برای سال گذشته، بزرگسالان LGBTQ در ایالات متحده، مجموعا 917 میلیارد دلار از قدرت خرید را در اختیار دارند. اما این گروه ها همچنین تماشای مالی بدتری نسبت به همتایان راست خود دارند، تحقیقات نشان می دهد ، و بعضی دیگر احتمالا فقیر هستند.

Tinder در قدمت برنامه دوستیابی OKCupid، که به کاربران اجازه می دهد از 22 جنس و 13 جهت انتخاب شود، زیر است. سال گذشته، این شرکت با GLAAD همکاری کرد تا امکانات ضمایر را برای کاربران که می خواهند اشتراک خود را به اشتراک بگذارند (مثلا “او” یا “آنها / آنها”).

اعلامیه روز سه شنبه در روز گزارش شد که روسیه Tinder را به فهرست 175 شرکت مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن داده های کاربر با تقاضای آژانس های انتظامی اضافه کرده است، و پیشنهاد می کند که مرز جدید در خطرات احتمالی آشنایی آنلاین باشد.

روسیه شهرتی برای خصومت نسبت به همجنسگرایان دارد و گزارش می شود که همجنس بازان ، شکنجه و حتی در جمهوری چچن روسیه کشته شده اند .

یک سخنگوی Tinder در بیانیه ای به MarketWatch به “MarketWatch” گفت: “ما درخواستی برای ثبت نام در مقامات روسیه دریافت کرده ایم و از امروز هم ثبت نام کرده ایم.” “با این وجود، این ثبت نام به هیچ وجه هیچگونه کاربر یا اطلاعات شخصی را با هیچکدام از دستگاههای نظارتی روسیه به اشتراک نمی گذارد و ما هیچ گونه اطلاعاتی در اختیار دولت خود قرار نداده ایم.”

به روز رسانی جهت گیری Tinder در حال حاضر در دسترس نیست در روسیه است. سخنگوی این شرکت خاطرنشان کرد که این شرکت حساسیت های فرهنگی را در بر می گیرد؛ زیرا قابلیت دسترسی این ویژگی را افزایش می دهد.

Tinder قبلا در سال 2016 با GLAAD کار کرده است تا گزینه های هویت جنسی پس از باینری خود را گسترش داده و 37 گزینه دیگر جنسیتی ارائه دهد و گزینه ای برای نمایش آنها در پروفایل ها باشد. همچنین دعوت نامه ای را به کاربران ارائه داد که معتقدند که از برنامه به علت جنس خودشان “غیرقانونی” حذف شده اند، پاسخ به گزارش های افراد فرهیخته از Tinder پس از آنکه سایر کاربران به اشتباه آنها را گزارش دادند، منتشر شد.

“ما در حال حاضر ابزارهای مناسب برای خدمت به جامعه متنوع ما در گذشته نداریم، بلکه امروزه تغییر می کند”، در همین زمان اعلامیه ای خواند .

این شرکت در روز سه شنبه در وبلاگ خود اظهار داشت که قابلیت هدایت آن “همچنان به تکامل و تغییر ادامه خواهد داد، درست مثل جنسیت”.

شرکت Match Group MTCH، شركت Tinder، 3.09٪ از سال گذشته به میزان 58.6٪ افزایش یافته است، در مقایسه با رشد 8.3٪ برای DJIA Dow Jones، 0.90٪ و 11.4٪ افزایش برای S & P 500 SPX، 1.05٪ بیش از همان دوره.

 

٪ item item_read_more_button ٪٪