9 امضای دوست پسر شما تقلب شده است

1. او بیشتر در حال زدن به سالن ورزشی است. یا پوشیدن ادکلن جدید. یا لباس بسیار ظریف تر از شلوار جین معمول خود و یک تی شرت. نکته این است که وی از زمانی که این دو نفر برای اولین بار با هم شروع به ملاقات کرده اند ، این تلاش زیادی را برای ظاهر خود نکرده است. او به وضوح سعی می کند خوب به نظر برسد – و شما قانع نیستید که این برای شما مناسب باشد.

2. او تلفن خود را وارد حمام کرده و با او دوش می گیرد. اگر او هرگز شما را با تلفن خود تنها نگذاشت ، یک کد عبور را روی صفحه قرار داده و هر زمان که فیلم ها را به شما نشان دهد ، به حالت هواپیما سوئیچ می کند ، پس از آن چیزی که ماهی است ادامه دارد. او در حال ارسال پیامک به شخصی است که نمی خواهد شما درباره آن بدانید – یا یک برنامه دوست یابی را بارگیری کرده است که نمی خواهد شما آن را ببینید.

3. او به طور ناگهانی وسواس رسانه های اجتماعی است. همه می دانند دلیل اصلی ارسال عکس های سلفی در استوری اینستاگرام شما ، تحت تأثیر قرار گرفتن از خرد کردن شما است. اگر شخص شما هرگز طرفدار رسانه های اجتماعی نبوده است ، اما اکنون تمام وقت عکس های بدون پیراهن را در ورزشگاه می نویسد ، ممکن است سعی کند چشم شخص دیگری را جلب کند.

4. او مکان خود را خاموش می کند – و بیشتر از کارت خود از پول نقد استفاده کرده است. اگر در حال حاضر با هم زندگی می کنید و به اشتراک گذاری نامه می پردازید ، احتمالاً او نمی خواهد جواهراتی را که برای یک زن دیگر یا شام هایی که می خورند خریداری کند تا در کارت اعتباری وی خریداری کند. استفاده از پول نقد برای او امن تر است. به این ترتیب شما نمی توانید هر چیزی را که به او ترسیم شده است ، ردیابی کنید.

5. او دومین بار است که به خانه می رود. او شما را در آغوش نخواهد گرفت ، شما را نمی بوسید ، تا زمانی که دوش بگیرد ، به هیچ کجا نزدیک شما نخواهد رفت. این ممکن است مربوط به این واقعیت باشد که او نمی خواهد شما عطر زن دیگری را روی او بویید. یا بدتر از آن ، بو کردن رابطه جنسی بر او. او ترجیح می دهد تا قبل از دنج با شما ، خود را تمیز کند.

6. او بعداً و بعداً به خانه می آید. به دلایلی غیر قابل توضیح ، رئیس وی همچنان از او می خواهد که اضافه کاری کار کند. شما هرگز مطمئن نیستید که کی می خواهد دیگر برای شام در خانه بماند ، زیرا او همیشه دیر در دفتر می ماند. او تمام شب های تاریخ را لغو کرده است زیرا کار می کند. یا او بود …؟

7. او اخیراً در رابطه جنسی مورد علاقه نبوده است. اگر با شخص دیگری درگیر شده است ، ممکن است خیالات خود را در خارج از خانه تحقق بخشد و شما را برای رابطه جنسی متوقف کند. با این حال ، این می تواند یک روش کاملاً مخالف باشد. او اکنون می تواند مانند چیزهای داغ احساس تقلب کند (یا احساس گناه کند) و دوست دارد بیشتر از همیشه رابطه جنسی با شما داشته باشد. در اصل ، اگر تغییر بزرگی در میل جنسی او وجود داشته باشد ، باید نگران باشید

8. او به طور مداوم جزئیات را رها می کند. اگر فراموش کند ذکر کند چه کسی پس از کار با او برای نوشیدن بیرون رفته است یا در تمام ساعات شب که به او پیامک زده است ، این یک پرچم قرمز است. او واقعاً فراموش نکرد. او فقط نمی خواست به طور جدی به شما دروغ بگوید ، بنابراین او عمداً به شما نگفت.

9. او شما را به تقلب در او متهم می کند. اکنون که او تقلب می کند ، پارانوئید می شود. او فکر می کند همه به اندازه او بی دین هستند. به همین دلیل است که او مرتباً متهم به شما مبنی بر اینکه متقلب هستند ، گرچه هیچ اشتباهی نکرده اید. TC mark

٪٪ مورد_read_more_button ٪٪