19 مدیر و استعداد برتر استعدادهای درخشان TikTok که در ایجاد مشاغل نسل جدیدی از ستارگان دیجیتال به شما کمک می کنند in 2021

Updated: 28 July 2021

این داستان منحصراً در Business Insider Prime در دسترس است. به BI Prime بپیوندید و اکنون خواندن را شروع کنید.

  • TikTok به داغترین بستر اجتماعی در بین نسل Z تبدیل شده است و تأثیر گذاران از آن به عنوان تابلوی تبلیغاتی برای خلوص رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.
  • Business Insider 19 آژانس برتر و شرکت های مدیریتی برتر را شناخته است. اینها در شکل گیری مشاغل ستاره های TikTok در سال 2020 هستند. فضای مدیریت برای اولین بار با ورود TikTok.
  • نکات مربوط به صنعت تأثیرگذار را به نویسندگان به آدرس dwhateley@businessinsider.com و aperelli@businessinsider.com ارسال کنید.
  • برای اطلاعات بیشتر BI Prime اینجا را کلیک کنید.

TikTok با توجه به میلیارد ها بارگیری در سطح جهان ، تبدیل به یک مدافع جدی در جنگ برای توجه رسانه های اجتماعی شده است. و مدیران و استعدادهای در حال مبارزه برای امضای فهرست ستاره های در حال پیشرفت TikTok.

با کمک پاسخ های خود ، محبوب ترین سازندگان برنامه تبلیغات سوپر باول ، اسپانسرهای برند پرسود ، و با حضور در برنامه های گفتگو-نمایش و کار صداگذاری انیمیشن به رسانه های سنتی منتقل شده اند.

مانند استعداد برتر TikTok – که شامل خالقان مشهور YouTube مانند دیوید دوبریک و اما چمبرلین و افراد تازه وارد مانند Charli D’Amelio – لیست بازیکنان قدرت در مدیریت استعدادهای در TikTok می باشدodod از فعالان و نمایندگان بالادستی است که سرمایه گذاری در آن محبوبیت برنامه در لحظه مناسب است.

برخی از تأثیرگذارها دارای داده مدیر استعداد و برای کمک به ساخت نام تجاری دیجیتال خود. در این موارد ، یک مدیر اغلب به کار روزانه در ساختن مارک خالق کمک می کند ، در حالی که agent کار خواهد کرد که معاملات و استراتژی های گسترده تری برای تجارت ایجاد کند . همچنین برخی از همپوشانی ها وجود دارد.

محبوب ترین سازنده TikTok Charli D’Amelio 15 ساله است که فیلم های رقص را با دوستان یا از اتاق خواب او در کانکتیکات ارسال می کند. او 48 میلیون دنبال کننده در TikTok دارد.

D’Amelio ، خواهر و دو پدر و مادرش همگی توسط شرکت های Outshine Talent و Manncom Creative Partners رهبری شده اند و توسط آژانس متحده استعدادهای درخشان برای مشاغل بزرگتر مانند رفتن به تور یا راه‌اندازی یک برنامه تلویزیونی واقعیت .

نمایندگان و مدیران با دریافت قطع سود تأثیرگذار ، که بسته به میزان آن ، از 10 تا 20 درصد متغیر است ، درآمد کسب می کنند. نماینده آنها مطابق با خودی صنعت ، مشتری را انجام می دهد.

بعد از برجسته کردن استعداد برتر مدیر و نمایندگان سال گذشته در فضای تأثیرگذار YouTube ، Business Insider اکنون در حال قرار دادن یک کانون توجه در بالا است نکات و مدیران برای استعداد TikTok. این دستگاه های پخش قدرت در شکل گیری مشاغل ستاره های TikTok در سال 2020 کمک می کنند

آژانس هایی که به مدت چندین دهه با ستاره های سنتی هالیوود همکاری داشته اند مانند WME و UTA ، در ماه های اخیر در حال پیشرفت استعدادهای TikTok هستند. آنها تنها بازیکنان بازی نیستند.

مدیریت استعدادهای درخشان مانند Fuel Injector ، Amp Studios و Sadowski Enterprises اولین کسانی بودند که پتانسیل TikTok را دیدند و معاملات ستاره ای را با ستاره های خود تنظیم کردند. “فکر می کنم TikTok فوق العاده جالب است ،” Jad Dayeh ، شریک زندگی و مربی دیجیتال در WME ، اعلامیه Business Insider در ژانویه. “این غیرقابل انکار با فرهنگ جوانان در سطح جهانی ارتباط برقرار می کند.”

مانند سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، برجسته TikTok در باغ وحش فرهنگی در هفته های اخیر شاهد رشد چشمگیری بوده است زیرا تعداد بیشتری از مردم وقت خود را به صورت آنلاین سپری می کنند در حالی که پناه می برند. خانه سازندگان TikTok سنبله درگیری ویدیویی و افزایش تعداد شمارش دنبال کنندگان با افزایش پایگاه کاربر برنامه به ارتفاعات جدید.

در ماه های آینده ، ستارگان TikTok به مدیران و نمایندگان خود تکیه می دهند تا کشف کنند چگونه می توانند به شهرت نزدیک مدت در حرفه ای بلند مدت بشتابند.

برای محدود کردن لیستی از فینالیست ها ، Business Insider ما به ترکیبی از گزارشات خود ، نامزدهای خوانندگان و متخصصان صنعت اعتماد کردیم که به ما کمک کردند تا تأثیر هر یک از افراد در تجارت تأثیرگذار را ارزیابی کنیم.

مدیران و نمایندگان برتر استعدادیابی برای TikTok به ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند سفارش توسط شرکت:

برای اطلاع از خبرنامه تأثیرگذار Business Insider ، داشبورد Influencer ثبت نام کنید تا داستانهای بیشتری از این طریق را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.


لیست های قدرت دیگر صنعت تأثیرگذار در Business Insider Prime را بررسی کنید:

آژانس هنرمندان A3

آرم A3

A3

ماکسول میچسون (عامل) ، آدام لوریا (عامل) ، مارینور مادریلوجو (نماینده) ، و کیت بیلوری (نماینده ارشد)

آژانس هنرمندان A3 در سال 1977 تأسیس شد و مشتریانی را در صنعت سرگرمی شامل بازیگران ، رقصندگان ، ستاره های YouTube ، گیمرهای حرفه ای و سازندگان TikTok تشکیل می دهد.

A3 چهار نماینده دارد که در نمایندگی استعداد TikTok تخصص دارند. آنها بخشی از برنامه نویسی جایگزین ، رسانه های دیجیتال ، مجوزها و تیم برندسازی در A3 هستند. علاوه بر مشتریهای دیجیتالی مستقیم ، آنها همچنین به تیم استعدادیابی تلویزیون / فیلم کمک می کنند تا مشتری های خود را به TikTok برسانند ، مانند خواننده جردن فیشر که بیش از 3 میلیون دنبال کننده TikTok دارند.

کیت بیلوری ، نماینده ارشد

Bielory در بازاریابی برند ، تاییدیه ها ، مجوزها و حامیان مالی فعالیت می کند. وی در نیویورک مستقر است و در فضاهای بهداشتی ، سلامتی ، خانواده ، سبک زندگی و زیبایی ، استعدادی را ایجاد کرده است. بیلیوری برای ساخت این تیم در ساحل شرقی استخدام شد.

Marienor Madrilejo ، نماینده

مادریلو در تلاش است تا مارک های مشتریان خود را به مشاغل IP و 360 درجه توسعه دهد.

با مارک های جهانی مانند اپل ، آمازون ، استی لودر ، جنرال میلز ، L’Oreal ، NFL ، سامسونگ ، Sephora ، سونی و Viacom همکاری داشته است.

ماکسول میچسون ، عامل

میتسسون استعدادهای متنوعی را نشان می دهد و در کمک به مشتریان دیجیتالی خود تخصص دارد تا به مشتریان دیجیتالی خود در رسانه های سنتی مانند موسیقی ، بازیگری ، هاستینگ ، و تاییدیه.

آدام لوریا ، عامل

لوریا ستاره های TikTok را دمی بابی و تایلر دارنده امضا کرد. او به مشتریان کمک می کند مناطقی از مارک های خود را در خارج از TikTok مانند معاملات مشارکت و پادکست ها توسعه دهند. او در ساخت ابتکار پادکست آژانس که با مشتریان برای توسعه پادکست های جدید همکاری می کند و به رشد و کسب درآمد موجود کمک می کند ، مشارکت می کند.

استعداد شامل موارد زیر است: Avani Gregg ( 16 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، تایلر هولدر (9 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، آندره سولی ( 7 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، جوردین جونز ( 6 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و کوور آنون ( 5 میلیون دنبال کننده TikTok ). / p>

Amp Studios

Max Levine - Amp Studios

مکس لوین
Amp Studios.

Max Levine (مدیر عامل)

Max Levine COO of Amp Studios ، یک شرکت مدیریت استعداد با ده مشتری دیجیتالی است که در مجموع یک میلیارد تولید می کنند بازدیدهای ماهانه در رسانه های اجتماعی.

مشتری برتر لوین ، برنت ریورا ، 25 میلیون دنبال کننده در TikTok و میلیون ها نفر دیگر در سیستم عامل های دیگر رسانه های اجتماعی دارد. علاوه بر اینکه توسط Levine اداره می شود ، ریورا به عنوان مدیر عامل در Amp Studios نیز فعالیت می کند و به هدایت تیم 10 نفره کمک می کند.

لووین به Business Insider گفت: ” بسیاری از گروه های سازندگان به این نوع نگاه می کنند ، “سلام ، ما می خواهیم تأثیرگذار یا استعدادی اضافه کنیم.” ما به نوعی به آن نگاه می کنیم از منظر جایی که اینگونه است ، ما یک شرکت محتوا هستیم ، بنابراین می خواهیم کانال های بیشتری به شبکه خود اضافه کنیم. ”

لوین پیش از این بستر مشارکت اجتماعی Shimmur (در حال حاضر Community.com) را پیوند داده بود.

استعداد شامل موارد زیر است: Brent Rivera ( 25 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، The Stokes Twins ( 21 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، لکسی ریورا ( 8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، بن آزلارت ( 7 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Lexi Hensler ( 2 میلیون TikTok دنبال کنندگان ) ، جرمی هاچینز ( 4 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، اندرو دیویلا ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و پیرسون وودینسکی ( 1 میلیون دنبال کننده TikTok ).

Collab

Collab

کلاه

اریک جکس (مدیر ارشد استراتژی) ، آنجلا ریلندر (مدیر مشارکت استعدادها) و مدیران شریک: مت مگویر ، روسیو رامیرز ، کاسی باناسزک و وینسا بیل

>

Collab یک استودیوی سرگرمی و دیجیتالی استعدادیابی دیجیتال است که به پیشرفت و ایجاد فرصت های شغلی در ایجاد کنندگان ویدیو های اجتماعی کمک می کند.

Collab توسط یک برادر سه نفر از سازندگان سابق (جیمز ، تایلر ، و ویل مکفدن) و Sunng Kang ، مدیر اجرایی پیشین Fullscreen ، برای ارائه نرم افزار ، فروش و خدمات به سازندگان مستقل آغاز شد.

این شرکت ابتدا از سازندگان Vine و سپس Musical.ly مبارزات در حال حاضر خدمات استعدادیابی آن شامل استراتژی رشد مخاطب ، مدیریت حقوق دیجیتال ، فروش رسانه ، ادغام برند و توسعه خالق است.

اریک جکس ، رئیس ارشد استراتژی ، به همراه مدیر همکاری های استعدادیابی آنگلا ریلندر ، تیم استعدادیابی Collab را که شامل مدیران شریک مت Maguire ، Rocio Ramirez ، Cassie Banaszek و Vanessa Beals است ، هدایت می کنند.

مشتریان آنها با مارک هایی مانند Nike ، Chipotle ، Eos ، Bliss ، L’Oreal ، Mattel و Nickelodeon.

استعداد شامل موارد زیر است: Spencer X ( 27 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، عزیزم آریل ( 32 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، AdamRayOkay ( 5 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و خانواده Eh Bee ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ).

معماران مارک دیجیتال

DBA

شانون واچتل و علی ایتری.
DBA

علی ایتری (مدیر ارشد استعدادهای درخشان) و شانون واچتل (هماهنگ کننده استعداد)

معماران برند دیجیتال یک شرکت مدیریت استعداد است که به نمایندگی از خالقان و ناشران خریداری شده است. سال گذشته توسط آژانس استعدادهای درخشان یونایتد DBA دارای بخش محصولات ، محصولات برند دیجیتال است. استودیوی پادکستینگ ، رسانه های عزیز؛ و با سری کنفرانس و پلتفرم ایجاد و تزکیه شریک است.

علی Itri ، مدیر ارشد استعدادها

Itri در مدیریت استعداد TikTok و معاملات کارگزاری تخصص دارد مارک های برتر

دستاوردهای اخیر وی شامل امضای خالقان بومی TikTok رایلی Hubatka ( 3 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، ست اوبرین ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Sterling Myers ( 1 میلیون TikTok ) ، و آملی زیلبر ( 1 میلیون دنبال کننده TikTok ). او همچنین به مارک هایی مانند Sephora و H&M League و آژانس ها کمک می کند تا این بستر را درک کنند.

او به مشتری YouTube کمک کرد تیم 2 مادران در TikTok راه اندازی شد ، جایی که به سرعت بیش از 750،000 دنبال کننده بدست آورد.

شانون واچل ، هماهنگ کننده استعداد

نیزه Wachtell پیشگام TikTok DBA DBA است. او در تمام شرکت کار می کند و در مورد همه چیز TikTok به همکاران ، مارک ها و آژانس های خود آموزش می دهد.

او برای همکاری با Itri برای ثبت نام مشتری ها همکاری نزدیکی داشت و معاملات TikTok را با مارک هایی مانند Bliss ، Taco Bell ، Aussie انجام داده است. مو و پوسیدگی شهری.

استعداد شامل: رایلی هوباتکا ( 3 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، ست اوبرین ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Sterling Myers ( 1 میلیون TikTok ) ، و Amelie Zilber ( 1 میلیون دنبال کننده TikTok ).

فنبایت

Timothy Armoo

تیموتی آرمو
تیموتی آرمو تیموتی آرمیو (مدیر عامل)

تیموتی آرمو مدیرعامل Fanbytes ، یک آژانس بازاریابی تأثیرگذار مستقر در انگلستان است.

Fanbytes به برندها کمک می کند تا در رسانه های اجتماعی مخاطبان Gen Z را بدست آورند و شرکت مادر Bytesized Talent ، یک آژانس TikTok مستقر در انگلیس است که حدود 40 ستاره TikTok را مدیریت می کند.

Armoo ​​، 25 ، حدود یک سال پیش Bytesized Talent را راه اندازی کرد ، و تحت وی ، Bytesized به راه اندازی خط براق لب با ستاره های TikTok Shanae و Ranae؛ استعداد را به را با بی بی سی نشان می دهد ؛ و نمایش ByteHouse ، که زندگی ستارگان TikTok را در میان تاج ویروس مستند می کند.

استعداد شامل موارد زیر است: استیو مك كل ( 2 میلیون پیروان TikTok رجوع کنید)، Kyran (2.9 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، بابی (5.8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و Bytesquad (که شامل سازندگان ، لیلی رز ، سِب ، مونتی ، KT ، شونی و سطح) است.

تمام صفحه

تمام صفحه

نیک کوفی ، مهزاد بابیان و اسکارلت پرلمن.
تمام صفحه

مهزاد بابیان (وی پی پی ، مدیریت استعداد و مشارکت) ، نیک کوفی (مدیر ارشد ، مدیریت استعداد) ، اسکارلت پرلمن (مدیر ارشد ، مدیریت استعداد) و میسون فرانک (مدیر ، مدیریت استعداد)

مهزاد بابیان ، VP استعدادهای در تمام صفحه ، به منبع و منبع کمک کرده است استعداد اردک TikTok برای فهرست مشاغل سازندگان سازندگان محتوای اجتماعی.

تحت رهبری بابیان ، بخش مدیریت استعداد Fullscreen تقریباً به سه برابر رسیده است و امروز نماینده بیش از 50 مشتری است.

استعداد تمام صفحه تیم مدیریت شامل اسکارلت پرلمن (سابقا مدیریت نور قرمز) ، نیک کوفی و ​​میسون فرانک (موج اولیه) است.

استعداد شامل موارد زیر است: Arii ( 8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، شامپاین مایک ( 630،000 دنبال کننده TikTok) ، میچل كرافورد ( 2.8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، سارا اچاگارای ( 886،000 دنبال کننده TikTok ) و SwagboyQ ( 3 میلیون دنبال کننده TikTok ).

آینده های درخشش

Gleam Futures

لیانا میتلفدورف و Cheyenne Brink.
Gleam Futures

لیانا میتلفدورف (مدیر ارشد استعداد) و Cheyenne Brink (مدیر استعداد)

Gleam Futures یک شرکت مدیریت استعدادی است که در پشت وبلاگ های محبوب انگلستان مانند زیبایی و تأثیرگذار شیوه زندگی Zoe Sugg ، معروف به Zoella آنلاین ( 11.6 میلیون مشترک ) ، و ولوگر پنتلند مادر سبک زندگی ( 2 میلیون مشترک ).

این شرکت اخیراً استعدادهای ذاتی را در TikTok امضا کرده است و با مشتریان همکاری می کند تا معاملات مارکی ، توسعه پادکست ها ، انتشار ، مجوزها و سایر مشاغل کارآفرینی را تضمین کند.

در ماه ژوئن ، این شرکت سرویس بازاریابی تأثیرگذار ، Gleam Solutions را راه اندازی کرد ، که مارک ها را با خالقان مرتبط می کند.

لیانا میتلفدورف ، مدیر ارشد استعدادها

میتلفدورف استعدادی در Gleam برای بیش از سه سال او به مشتریان سازنده YouTube کمک کرده است تا مشاغل خود را در خارج از سیستم عامل گسترش دهند ، مانند مجموعه کپسول Claudia Sulewski در Nordstrom ، یا خط جواهرات کلر مارشال با Mejuri.

او فرزندخوانده اولیه TikTok در Gleam بود و به مشتریان YouTube کمک کرد. حضور در برنامه را برقرار کنید.

Cheyenne Brink ، مدیر استعداد

Brink یک بخش تأثیرگذار را در آژانس بلا شروع کرد و یک سال پیش به Gleam پیوست. از آن زمان ، او برای ساختن فهرستی از استعدادهای نوظهور در TikTok تلاش کرده و به امضای خالقان متنوع متمرکز شده است.

او سال گذشته Gabby Morrison (2 میلیون دنبال کننده) ، خالق TikTok را امضا کرد ، که به دلیل ویدیوهای محبوب رقص مشهور است.

گریم به موریسون کمک کرد تا حرفه ای خود را از TikTok بگذارد ، و او به تازگی بازی شد تا در سریال برات “General Attaway” بازی کند.

استعداد شامل: > Gabby Morrison ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، میا گرفیث ( 721،000 دنبال کننده TikTok ) ، و Raimi Reyes ( 167،000 دنبال کننده TikTok ).

همکاران ICM

Chris Sawtelle

کریس ساوتل
کریس ساوتل

Chris Sawtelle (نماینده)

کریس ساوتل نماینده ای در ICM Partners ، یک آژانس استعدادی و ادبی است که در تلویزیون ، موسیقی ، انتشارات ، و نمایندگان مشتری معرفی می کند. مناطق دیگر رسانه های جدید مانند TikTok.

Sawtelle اخیراً گروه مخفی TikTok را TalentX امضا کرد.

TalentX Entertainment شامل خالقان برتر TikTok Joey Klaasen ( 15 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، مارک آناستازیو ( 7 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و نسا بارت ( 6 میلیون دنبال کننده TikTok ).

TalentX همچنین در مجموعه اجتماعی Sway LA قرار دارد که متشکل از ستارگان TikTok جاش ریچاردز ( 16 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، گریفین جانسون ( 4 میلیون دنبال کننده TikTok ) و Jaden Hossler (5 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، در میان دیگران.

ICM نماینده مشتریان TalentX در همه مناطق است.

استعداد شامل موارد زیر است: فهرست TalentX سرگرمی و Sway LA.

Moxie

اریکا مونرو-ویلیامز

اریکا مونرو-ویلیامز.
اریکا مونرو-ویلیامز. اریکا مونرو-ویلیامز (بنیانگذار)

اریکا مونرو-ویلیامز به تازگی پس از فعالیت به عنوان تهیه کننده و استعداد ، شرکت مدیریت و تولید خود ، موکسی را راه اندازی کرد. مدیر اتاق سبز.

او کار خود را در زمینه سرگرمی با همکاری روزنامه نگاران استفن هووان ، رابین باوم و سایمون هالز آغاز کرد.

مونرو ویلیامز نماینده برخی از خالقان برتر TikTok ، از جمله Avani Gregg خانه Hype ، چیس هادسون ، و کوور آنون. او همچنین نماینده هاپ هاوس در کنار آژانس استعدادیابی WME است. او به عنوان یک مدیر ، به راهنمایی شغلی مشتریان خود فراتر از فضای دیجیتال به تلویزیون ، فیلم ، موسیقی ، مد و مجوز کمک کرده است.

استعداد شامل موارد زیر است: Avani Gregg ( 16.6 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Chase Hudson ( 18.4 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، مادی مونرو ( 4.8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، تایلر هولدر ( 9.3 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و کوور آنون ( 5.9 میلیون دنبال کننده TikTok ).

استعداد درخشان تر

Barbara Jones

باربارا جونز
باربارا جونز

باربارا جونز (بنیانگذار)

با همکاری بیلی مان ، باربارا جونز با چارلی دی املیو و خانواده اش مدیریت می کند.

او قسمت اول فعالیت خود را در صنعت موسیقی گذراند ، از جمله نقش وی به عنوان رئیس بازاریابی در Columbia Records.

او یک آژانس بازاریابی تأثیرگذار ، گروه سعادت رسانه تأسیس کرد و بیش از یک دهه در این صنعت کار کرده است.

اخیراً جونز Outshine Talent را تاسیس کرد تا به سازندگان اجتماعی کمک کند تا حرفه های خود را مدیریت کنند و مارک های شخصی خود را بسازند. او در شورای مشاوره انجمن بازاریابی Influencer است و در گرینویچ ، کانکتیکات زندگی می کند.

استعدادها شامل موارد زیر است: خانواده D’Amelio: Charli ( 48 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، دیکسی ( 20 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، هایدی ( 3 میلیون دنبال کننده TikTok ) و مارک ( 4 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، همراه با پارکر جیمز ( 5.4 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، جی سیج ( 5.3 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، مدیسون وندرووین ( 2.4 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و نیکو زینگوس ( 1.4 میلیون دنبال کننده TikTok ).

شرکت Sadowski

جاش سادوفسکی

جاش سادوفسکی
جاش سادوفسکی جوش سادوفسکی یک ستاره TikTok با 4 میلیون دنبال کننده و یک مدیر 11 دیگر از سازندگان TikTok است.

سادوفسکی ، 20 ساله ، وقتی که دبیرستانی دبیرستان بود ، فیلمبرداری فیلم برای TikTok را آغاز کرد. بعد از اینکه فیلم های وی ویروسی شد ، وی به دلیل شخصیت های پیچیده در لباس های طنز مشهور شد.

او همچنین با مارک هایی مانند Chipotle و Bumble برای خودش و خالقانی که مدیریت می کند ، روابط طولانی مدت برقرار کرده است. راه اندازی یک خانه مخروط خالق TikTok پس از انجام این کار بی خطر باشید .

سازندگان TikTok که به خانه می روند عبارتند از: سادوفسکی ، گریسون ایروین (تهیه کننده و کارگردان محتوا گروه) ، Hope Schwing ( 7 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، AceCrossCrook ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، سام ویچولیو (951،000 دنبال کننده TikTok ) ، و دو نفر دیگر.

استعداد شامل موارد زیر است: امیدوارم شویینگ ( 7 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، AceCrossCrook ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، سام ویکچیولو (951،000 دنبال کننده TikTok ) ، و الكس كاواگوچی ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ).

سرگرمی TalentX

Michael Gruen - TalentX Entertainment

مایکل گرون
سرگرمی TalentX

مایکل گرون (بنیانگذار)

TalentX Entertainment یک شرکت مدیریت استعداد است که به رهبری مدیرعامل وارن لنتز (سابقاً از تمام صفحه) و YouTubers Tal Fishman و جیسون است. ویلهلم.

TalentX ، که در سال 2019 راه اندازی شد ، با ستاره های رسانه های اجتماعی مانند جوش ریچاردز ، آنتونی ریوز ، گریفین جانسون و آوا رز همکاری می کند. این شرکت یکی از خانه های معروف “TikTok” لس آنجلس را اجرا می کند ، Sway LA .

Gruen یک نماینده سابق ورزش NBA و FIBA ​​، هنگامی که یک شرکت مدیریت ورزشی ورزشی را آغاز کرد ، فعالیت مدیریت استعدادی خود را آغاز کرد. در 15 سالگی ، در سال 2017 ، گرون با ستاره نیکلودئون ، جیس نورمن همراه شد تا Creator Edge Media را راه اندازی کند ، یک آژانس بازاریابی تأثیرگذار صرفاً روی نمایندگان سازندگان رسانه های اجتماعی متمرکز شده است.

گرون گفت که او اغلب اعتماد دارد. شهود به شناسایی استعداد در TikTok. “ما بدیهی است که یک فرمول الگوریتمی نیز داریم ، اما بخش بزرگی از آن نیز یک احساس روده است. من یک معتقدم بزرگ برای دیدن آن بیش از فقط آمار هستم.”

استعداد شامل موارد زیر است: جاش ریچاردز ( 16 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، جو آلبانیایی ( 15 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، آنتونی ریوز ( 8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، نسا بارت ( 6 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، سالن برایس ( 5 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Jaden Hossler ( 5 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Kio Cyr ( 4.9 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، گریفین جانسون ( 4.8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و Ava Rose ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ).

انژکتور سوخت

Devain Doolaramani - Injector Fuel

دیوون دولارامانی.
Devain Doolaramani / انژکتور سوخت

Devain Doolaramani (بنیانگذار و مدیر عامل)

Devain Doolaramani یک دانشجو 21 ساله در کالج است که آژانس مدیریت استعدادهای با محوریت TikTok خود را با نام “سوخت” تأسیس کرد. انژکتور ، ضمن تحصیل مالی در دانشگاه چاپمن.

علاوه بر مدیریت فهرست مشتری از سازندگان TikTok با میلیون ها دنبال کننده ، Doolaramani به تازگی با هنرمند موسیقی Rontae Don’t Play همکاری کرده است تا به آهنگ خود کمک کند قرار داده شده در 40،000 فیلم در برنامه.

استعداد شامل: نانوایی بیلی ( 5 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Shaun Duenas ( 1.9 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، رایان مانیک ( 1 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، دوریان هکتور ( 1.6 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، آنتونی سروانتس ( 2.8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و Ryan Cea (342،000 دنبال کننده TikTok ).

آژانس استعدادهای درخشان

UTA

گرگ گودفرید و علی برمن.
UTA

علی برمن و گرگ گودفرید (مربیان استعدادهای دیجیتال) و عوامل: Ty Flynn ، Austin Mayster ، Rebecca Bibb و Samantha Schoenberg

آژانس استعدادهای درخشان یونایتد نمایندگان هنرمندان و دیگر متخصصان در صنعت سرگرمی ، از علی وونگ گرفته تا تیموته چالامت. UTA در سال 1991 تأسیس شده و یکی از آژانسهای مهم استعدادهای درخشان هالیوود است و یک بخش استعدادهای دیجیتالی با محور ساختن مشاغل برای سازندگان برتر ایجاد کرده است.

علی برمن و گرگ گودفرید ، مربیان استعدادهای دیجیتال

برمن و گودفرد محبوب ترین خانواده را در اوایل سال جاری در TikTok ، D’Amelios امضا کردند.

برمن و گودفرد چارلی D’Amelio را به پرادا معرفی کردند و او را به عنوان اولین استعداد TikTok در کنار یک مارک مد طراح شریک زندگی کرد و اولین همکاری پرادا را با یک تأثیرگذار عنوان کرد.

خواهرش دیکسی اخیراً با هم شریک بوده است د با رالف لورن همکاری می کند و در اواخر سال جاری به همکاری با چندین مارک بزرگ ادامه خواهد داد. والدین آنها مارک و هایدی همچنین پایگاه های قدرتمند TikTok را تاسیس کرده اند که هریک میلیون ها دنبال کننده دارند.

برمن همچنین به استعدادی که شغل خود را در رسانه های سنتی شروع کرده اند ، پروفایل های خود را در TikTok بالا برد. او نماینده بازیگر و هنرمند ضبط صوفیا وایلی است که هم اکنون 6.2 میلیون دنبال کننده در TikTok دارد. وی در حال حاضر در نمایش دیزنی پلاس ، “دبیرستان موسیقی: موسیقی: سریال” بازی می کند.

گودفرد همچنین نماینده جالیا هارمون است که به دلیل ایجاد رقص محبوب TikTok ، “Renegade” شناخته می شود. ” اخیراً ، هارمون در بازی 2020 NBA All-Star اجرا کرد.

Ty Flynn ، عامل

فلین نماینده مگی تورمون است ( 1 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، که او اخیراً بیش از Zoom امضا کرده است.

آستین میستر ، نماینده

میستر نماینده انواع مختلفی از سازندگان TikTok از جمله لورن گادوین ( 18.9 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، سباستین وثیقه ( 10.4 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، و Benji Krol ( 8 میلیون دنبال کننده TikTok ).

او به تازگی گادوین را امضا کرد که به دلیل فیلم ها و اسکریپ های کمدی مشهور است. ماینستر برای همکاری با ال جی الکترونیکس برای کمپین های TikTok مانند LG Dual Screen Challenge در پشتیبانی از گوشی هوشمند LG V60 ThinQ Dual Screen ، معامله ای را برای گادوین بسته کرد.

Rebecca Bibb ، نماینده

Bibb نمایندگان سازندگان TikTok مانند الکس فرانسوی ( 3 میلیون دنبال کننده TikTok ).

Bibb با Goodfried و نماینده Samantha Schoenberg همکاری کرد تا قرارداد فرانسوی را به شریک بسته کند. با نام تجاری زیبایی جن لوازم آرایشی برای یک فیلم آموزش آرایش و به فرانسوی کمک کرده است که او را در اینستاگرام ترجمه کند ، جایی که وی اکنون بیش از 425،000 دنبال کننده دارد.

Samantha Schoenberg ، نماینده

Schoenberg اخیراً علاوه بر این ، Schoenberg و Bibb خالق TikTok را Alyssa Shreeve امضا کردند (883،000 دنبال کننده TikTok ) ، که به دلیل فیلم های داستان زمان ویروسی مشهور است ، غالباً با صدای صدا درباره ماجراهای زندگی روزمره خود می گوید. Shreeve قبلاً با مارک هایی از جمله Walmart Beauty ، Reebok و Roxy همکاری داشت.

استعداد شامل موارد زیر است: خانواده D’Amelio (80 میلیون دنبال کننده TikTok ترکیبی) ، Jacob Sartorius ( 23 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، لورن گودوین ( 18.9 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، سباستین وثیقه ( 10 میلیون دنبال كنندگان TikTok ) ، Benji Krol ( 8 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، بریتانی بروسکی ( 3.6 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، الکس فرانسوی ( 3 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Jalaiah Harmon ( 2 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، مگی تورمون ( 1 میلیون دنبال کننده TikTok ) و Alyssa Shreeve ( 883،000 دنبال کننده TikTok ).

Nation Viral

Ray Ligaya - Nation Viral

ری لیگایا
ری لیگایا / Nation Viral.

ری لیگایا (رئیس روابط استعدادی)

ری لیگایا رئیس روابط استعدادی در آژانس بازاریابی تأثیرگذار ، ویروس ملت است. در نقش خود ، لیگایا تیمی متشکل از شش مدیر ، استعداد و هماهنگ استعداد را اداره می کند که با ده ها تن از سازندگان TikTok همکاری می کنند.

تیم روابط استعدادیابی لیگایا از سازندگان در بسیاری از زمینه های تجارت ، از جمله مشارکت با برند ، تجارت ، بازیگری و فرصت های رسانه ای پشتیبانی می کند. وی به Business Insider گفت که تیم وی طی چند سال گذشته میلیون ها درآمد درآمدی برای ویروس ملت داشته است.

لیگایا نامزد دریافت جایزه Shorty و خودش یک تأثیرگذار است که 110،000 دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او قبل از خاموش شدن برنامه ، بیش از یک میلیون دنبال کننده در Vine داشت.

استعداد شامل: ایزابلا آویلا ( 5.9 میلیون دنبال کنندگان TikTok ) ، Letícia Gomes ( 3.5 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، جیک مالدونادو ( 4 میلیون دنبال کننده TikTok ) و کول والیزر ( 5 میلیون دنبال کننده TikTok ).

ستاره های Whalar

David White - Whalar

دیوید وایت
والار

دیوید وایت (رئیس مدیریت تأثیرگذار)

دیوید وایت مدیریت تأثیرگذار را برای Whalar Stars ، بخش مدیریت استعدادهای داخلی شرکت بازاریابی تأثیرگذار رهبری می کند. والار

وایت پیش از این به عنوان مدیر ارشد مشارکت برند تأثیرگذار در تبلیغات پالس و مدیریت استعداد فعالیت می کرد.

در نقش خود به عنوان رهبری مدیریت استعداد ، وایت به آنا اوبراین مشتری ووالار کمک کرد تا با مارک لوکس مد Dolce & Gabbana همکاری کند. او همچنین توافقی را برای O’Brien به عنوان مارک “سفیر” برای Dove انجام داد.

ویتس اخیراً خالق جلوه های ویژه را امضا کرد Caleb Natale ، که شروع به کار خود در TikTok ساخت ویدیوهایی برای ویل اسمیت ستاره فیلم.

استعداد شامل: آنا اوبراین ( 5 میلیون دنبال کننده TikTok ) ، Caleb Natale ( 731،000 دنبال کننده TikTok ) ، Geordi La Corgi ( 256،000 دنبال کنندگان TikTok ) ، و UR مامان اشلی ( 217،000 دنبال کننده TikTok) .

WME

WME

الکس دابلین
WME

نمایندگان: الکس Devlin ، جو ایزی و جاستین گرینبرگ

WME از جمله آژانس های برتر استعدادهای درخشان هالیوود است ، در خدمت مشتریانی مانند بن افلک و امی آدامز شرکت فعلی در سال 2009 پس از ادغام آژانس ویلیام موریس و آژانس Endeavour تشکیل شد.

در ژانویه ، WME ستاره 17 ساله TikTok را به امضا رساند چیس هادسون ( که به صورت آنلاین به عنوان Lilhuddy شناخته می شود و 18 میلیون دنبال کننده دارد) و Addison Easterling (که به عنوان آنلاین به آدیسون رای معروف است و 33 میلیون دنبال کننده TikTok دارد) و والدینش. این آژانس همچنین نماینده هاپ هاوس هاوس ، یک “خانه ی معروف” TikTok است که همراه با “اریکا مونرو ویلیامز” Moxie “Mickie” و “هدیسون” هر دو بخشی هستند.

WME شروع به قرار دادن هادسون و عید پاک در مراسم ها کرده است. همانطور که در اینستاگرام مشاهده می شود ، هرکدام شروع به تبلیغ مارک هایی مانند Fendi ، Dolce & Gabbana و Reebok به میلیون ها دنبال کننده خود کرده اند.

جو ایززی و جاستین گرینبرگ ، عوامل استعدادیابی دیجیتال در WME ، برای متنوع سازی و مشاغل مشتریان خود را در سطح جهانی در تمام دسته های سرگرمی گسترش دهید.

الکس Devlin ، که یک عامل دیجیکام است ، در تقاطع دیجیتال و تبلیغات فعالیت می کند و معاملات تجاری را با استعداد TikTok به ارمغان می آورد.

استعداد شامل موارد زیر است: چیس هادسون ( 18 میلیون دنبال کننده ) و Addison Easterling ( 33 میلیون دنبال کننده TikTok ) و والدینش.

موارد دیگر: دهانه> ویژگی ها BI Prime BI Graphics Ruobing Su

نماد شورون این بخش یا منو قابل ارتقا ، یا بعضی اوقات گزینه های ناوبری قبلی / بعدی را نشان می دهد.

٪٪ مورد_read_more_button ٪٪