کلید واژه ها: Yelp، بلومبرگ و Tinder توافق دارند: ممنوعیت سقط جنین “بد برای کسب و کار”

این یک گزیده ای از یک نامه باز است که توسط مدیران اجرایی در بیش از 180 شرکت که به قانونگذاران در ایالت هایی که اخطارهای سقط جنین را امضا کرده اند، امضا کردند .

این نامه در روزنامه نیویورک تایمز به عنوان یک صفحه کامل در روز چهارشنبه منتشر شد، کمتر از یک ماه پس از آنکه آلاباما پزشکان را از انجام سقط جنین در هر مرحله از بارداری ممنوع کرد. چندین ایالت دیگر به دنبال قوانین مشابه بودند.

نامه توسط طرفداران پیتر گراور بلومبرگ، YELP Yelp ، 1.11٪، جرمی استپپلمن، الایدی سیدمن، Postmed Bastian Lehmann و Jack Dorsey Square، به امضای تنها چند نفر امضا شد.

مدیران ارشد گفتند: “آینده برابری در تعادل بوجود می آید، خانواده ها، جوامع، کسب و کار و اقتصاد ما در معرض خطر قرار می گیرند.”

این نامه به دنبال یک واکنش مشابه از صنعت سرگرمی است، جایی که والت دیزنی DIS، 0.32٪ ، Sony SNE، 1.94٪ ، Netflix NFLX، 1.68٪ و دیگران پیشنهاد کرده اند که ممکن است تولید را در ایالت هایی که قوانین را تصویب می کنند، افزایش دهند.

مرتبط: “پیاده روی مرده”، نشان می دهد که دیگر AMC می تواند گرجستان را به ممنوعیت ترک کند

نانسی Northup از مرکز حقوق تولید مثل گفت: “توانایی زن برای دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری برای خودمختاری، موفقیت اقتصادی، سلامت، حقوق بشر و توانمند سازی در محل کار حیاتی است.” “مراقبت های بهداشت باروری یک حق انسانی برای همه است، مهم نیست که چه کسی هستید، جایی که زندگی می کنید، یا حرفه ای”.

 

٪ item item_read_more_button ٪٪