کارلی کلس گفت “سخت است” ازدواج کرد به خانواده کوشنر به عنوان یک دموکرات

“Karlie Kloss مصاحبه ای با انگلیسی Vogue در مورد آن چه مانند ازدواج به خانواده Kushner است.

در پاییز گذشته، مدل جاش کوشنر کارآفرین را در یک مراسم کوچک در آپارتمان نیویورک ازدواج کرد. شوهرش برادر کوچکتر جرارد کوشنر است که با همسرش ایوانکام ترامپ در کاخ سفید کار می کند.

کلوس گفت: “سخت است” داشتن دو مقام اداری Trump در خانواده، همانطور که هم او و هم شوهرش دموکرات های محکم هستند.

اما من تصمیم می گیرم تا بر ارزش هایی که با شوهرم به اشتراک می گذارم متمرکز شوم، و این همان ارزش های لیبرالی است که من در طول زندگی ام با آن مواجه بودم، به بریتانیا وگو گفت:

Kloss ابتدا هفت سال پیش از کوشنر دیدن کرد، مدتها قبل از اینکه Trump تصمیم به اداره شدن داشت.

بیشتر بخوانید:

جاش برادر کوچکتر جرارد کوشنر، شوهر ایوانکام ترامپ است.
کلوس گفت تبدیل به یهودیت باعث شده او “قوی تر و دوست داشتنی و انعطاف پذیر”

او همچنین در مورد آنچه که می خواهم برای شوهرش به یهودیت تبدیل شوم.

کولس به ویتنام انگلیسی گفت: “تغییر دادن بخشی از افرادی که برای شخص دیگری هستید را می توان به عنوان ضعف مشاهده کرد. “اما شما می دانید چه؟ در واقع، اگر شما از طریق آنچه که من تجربه کرده ام، از شما نیاز به چیزی جز ضعف نداشته باشد. من نیاز دارم که قوی تر و خودخواه و انعطاف پذیر باشم. ”

بیشتر بخوانید:

کلوش افزود که او فقط برای شوهرش یهودی نشد. این تصمیمی بود که پس از “سالها تحصیل و صحبت با دوستان و خانواده و جستجوی روحیه” به عنوان “زن مستقل و قوی” ساخته شد.

او به سنت یهودیان شبات اشاره کرد به عنوان یکی از چیزهایی که او را به دین تبدیل کرد. بین غروب جمعه و شنبه شب، بسیاری از یهودیان از کار جدا می شوند.

“من فکر می کنم که همه ما تمایل داریم که فقط ادامه دهیم … شبات معنای زیادی در زندگی من به ارمغان آورده است. این به من کمک می کند دوباره به دنیای واقعی بازگردم.”

داستان پوشش را از بریتانیا Vogue »

٪٪ item_read_more_button ٪٪