هولو “در تاریکی” قاتلان سریال را به روز مادر می آورد با “همه آنچه که ما می کشیم”

همه ما نابود نقد و بررسی

(Blumhouse Television و Hulu برای یک مجموعه ماهانه وحشت ماهانه به نام Into the Dark شرکت کرده اند که قرار است روز جمعه اول ماه هر ماه از ویژگی های تعطیلات خود را منتشر کنند. مت متخصص Donato متخصص جادوگری وحشت، انباشته شدن نوشته ها تا زمانی که آنها جریان می گیرند.)

چلسی استارداست تنها چیزیه که ما نابود کردن ویژگی های روز مادر آنتی تز به splattery، استثمار schlocky Troma است (روز مادر) که یک بار یکشنبه محترم ترین ماه مه (برای طرفداران سبک) تحت سلطه است. جایی که چارلز کاوفمن از شوک و ترس حمایت می کند، Stardust روش و لایه ای از تروجان را به بخش اینموقع در این ماه به ارمغان می آورد . این تصویری از یک قاتل سریال تحت مهار مادر است، اما نه در سناریوی مربی / کارآموز. فیلمنامهنویسان شان کلر و جیم آگنول ، اصلاح علمی، عواقب والدین / کودک و ثابت های غیر قابل پاسخگویی طبیعت انسانی را به موضوع بعدی پادکست جرم واقعی تقسیم می کنند. ساخت یک قاتل، به سبک تاریک .

سامانتا متیس به عنوان دکتر ویکتوریا هریس، یک ژنتیک شناخته شده است که از خانه در نزدیکی پسر اسپنسر ( اسرائیل بروسارد ) کار می کند. پروژه فعلی ویکتوریا شامل کلونینگ، از دست دادن حافظه و تراژدی بازیافت شده از گذشته اسپنسر است که توضیح میدهد که چرا پسر تحت بازداشت خانه صادر شده است. یک توالی باز که اخیرا “اشلی” ( Aurora Perrineau ) اسپنسر و ویکتوریا را شامل می شود، روشن می کند که شاهد تجربیات تجاری نیستیم. ویکتوریا این کار را برای اسپنسر انجام می دهد، و بیشتر ما در مورد وضعیت فعلی و یا رابطه اش با اشلی می آموزیم، انگیزه های تاریک ویکتوریا و مراقبت می شود.

در سطح زیبایی شناسی، All That We Destest نسبتا آسان به ارتقاء لی وانل ، با توجه به اینکه چگونه هر دو از ویژگی های مستقل (در سطوح مختلف) است که تمام جهان مربوط به آینده سازی را تشکیل می دهند. هر بار که “اشلی” بیدار می شود، او در این لکه سیاه و سفید سیاه پوست مانند روغن جوانه زننده پوشیده شده است. ما به املاک هریس مانند اسپنسر احتیاج داریم، اما Stardust جزئیات بیشتری را مانند گوشی های holographic ساخته شده از شیشه های مستطیلی یا دستگاه های ارتباطی می سازد که می تواند کاربران را به حوزه های متناوب برای چت رو به چهره بدون توجه به مکان تبدیل کند. به این ترتیب ویکتور با شوهر پارکر ( فرانک والی ) تماس میگیرد، در حالی که ویکتوریا تنها برای رفاه فرزندانش مبارزه می کند. دنیای Stardust مغزی است، درگیر، و به طور کامل تصور می کند، و بیشتر از ابزارهای مینیمالیستی استفاده می کند.

در سمت تلنگر، همه چیز که ما نابود می کند به تماشای بصری در تاریکی ادامه می دهد تا تجربیات تعطیلات را بازی نکنند. هنگامی که هولو و بلومومون سرمایه گذاری وحشت تعطیل خود را اعلام کردند، انتظارات همکاری، چیزی شبیه به تونالیت را پذیرفتند. تم های Stardust بدون شک با روز مادر مطابقت دارد، اما ظرافت درام خانوادگی و صداقت جراحی کمی زمانبر است. درمان موروثی اخلاقی ویکتوریا اسپنسر نشان می دهد که عشق مادری مادر است که خیلی متفاوت از پدر واقعی و جدایی ناپذیر پارکر است. با توجه به قوس های داستان، ما قاتلان را به عنوان کودکان به عنوان انسان انسانی در حالی که در تعامل با عزیزان که به شدت می خواهید برای کمک به انسان. همه چیزهایی که ما نابود می کنیم بر اساس وفاداری مادری ویکتوریا گامی بر می داریم، اما عوارض خونریزی به علت مصیبت مداوم “دانشمند دیوانه”، عصبانیت روحی وحشتناکی نیست.

توانایی والدین ویکتوریا برای شفقت نیز بزرگترین اشتباه وی است؛ زیرا فقدان گسترده ای از موقعیت های شرکت به نقل از جمله “اگر من یک مرد بودم، می خواستم مرا عصبانی یا نابغه نامید، نه یک مادر بیش از حد محافظ”. عملکرد Mathis جدا از ma از پائین (در این سناریو) با اتصال به غریزه محافظ ویکتوریا در هر هزینه. به همین دلیل است که اسرائیل براسارد Spencer جدا شده است، در حالی که یک درب چرخشی از قربانیان Aurora Perrineau بازی می کند همان جهنم در کشتی های مختلف، امید Mathis به خالی خالی می افتد. به عنوان یک پدر و مادر، هیچ چیز بدتر از عدم توانایی ذخیره و یا “تعمیر” فرزند شما وجود دارد. “پیشرفت” ویکتوریا در این بسیار ترس ها ریشه دارد، که Mathis به طرز بی عدالتی ناشی از سرخوردگی های غیرقابل انکار به وجود می آورد.

چه چیزی کمک می کند که همه ما نابود می کنیم هرگز به سوال * اگر * Spencer قاتل است. این همه در صحنه افتتاحیه فیلم مشخص شده است. Stardust درب هایی برای کارهای هنری ایجاد می کند مانند استعدادهای هنری او (طرح های جالبی است)، علاوه بر اینکه دورا مدیسون به عنوان علاقه مرسل / ماریسا کورنل همسایه، و بیش از داستان هایی درباره سوء استفاده از حیوانات و یا زمین بازی ناسازگار است. ما قادر به درک چهره های هسته ای و بازی هستیم، هرچند که اطلاعاتی در این باره مشخص شده است. همانطور که گفتم، شما این علائم قاتل سریال را بیش از حد دیده اید، و کمی بیشتر به اینجا اضافه شده است. موضوعات قربانی فداکاری، پیشرفت بیولوژیکی و دفاع مادرانه برای همیشه، بسیار جذاب تر است.

همه چیزهایی که ما نابود می کنیم ، داستان غم انگیز، ناامیدی و نحوه نقش مادر است که هرگز نمی تواند بیش از حد باشد. چلسی استاردوست چشم های مشتاق برای پیدا کردن ارزش در تولیدات هند را نشان می دهد، حتی اگر داستان خود را تا حدودی انتظار می رود، با وجود پیشرفت های تکثیر انسانی. سامانتا ماتیس زندگی خود را برای فرزند به ارمغان می آورد، بروسارد اسرائیل به راحتی تلاش می کند تا عادت خود را پاکسازی کند، و در نهایت، ما با مشکلات والدین برخورد می کنیم که هیچ مادر یا پدر نمی تواند در جستجوی آن باشد. فیلمبرداری خشونت و تعهد بروسارد به تباهی رباتیک برجسته اینجا، و برای دیگری توسط از حد کتاب به سازمان دیده بان تیره که به اندازه کافی توصیه برای خود در اواخر شب جریان نیاز دارد.

/ فیلم نقد: 6.5 از 10

پست های خالی از سراسر وب:

 

٪ item item_read_more_button ٪٪