هرالد اسکولاستیک: سافتبال

هربل اسباب بازی اسکولاستیک

هانا الردیش ، تونونت
جام جهانی دوم و جام جهانی All-Star در سال 2019 فوق العاده بود و به پایان رسید. آلدریچ در حین رانندگی در 33 بار در فصل به هشت هامر پیوست و به تیررس به رکورد 23-3 رسید و در نیمه اول نیمه اول به میدان رفت. یک عضو قهرمان ایالتی سال 2018، Aldrich یک ورزشکار دوگانه است که همچنین در مسیر زمستان شرکت می کند.

MAEGAN AMSLER، HANOVER
Amsler بهترین کار خود را برای آخرین بار نجات داد، به عنوان او برای 51 بازدید فصل او در مسیر به رانندگی در 51 اجرا می شود. کاپیتان تیم 150 رکورد حرفه ای را پشت سر گذاشت و به عنوان بازیکن مهم ترین لیگ پاتریوت شناخته شد. همچنین یک ورزشکار سه نفره، Amsler همچنین در هاکی میدان بود که در آن سه ستاره تمام ستاره بود و در زمستان نیز بسکتبال بازی می کرد. او به امانوئل متعهد است و در آنجا مشغول به کار است.

SKYLA BERUBE، بزرگ NEW BEDFORD
Berube به عنوان یک کنفرانس ساحوی ساحل All-Star برای سومین بار این فصل گذشته نامگذاری شد، خرس ها را به عنوان لیگ و مسابقات حرفه ای معرفی کرد. اولین بسامان اصلی با 26 بازدیدها، از جمله یک جفت کار در خانه، با 21 بار اجرا رانندگی شد، به عنوان او با به پایان رسید با متوسط ​​watting بیش از .300. طرفداران بزرگ بوندفورد همیشه او را به عنوان یک دنده کلیدی در هدایت خرس ها به فصل دوم بازی ساحلی فصل 2 بازی خواهند کرد. عضو انجمن ملی افتخارات، Berube خواهد شد در UMass-Dartmouth در پاییز، جایی که او مهندسی مدنی و محیط زیست را مطالعه خواهد کرد.

کریستین کلارک، بورلینگتون
کلارک در طول فصل اوج خود تقریبا غیرقابل انعطاف بود و در مجموع بیش از 174 مجازات با 94/0 خاتمه داد. دو بازیکن مهمترین بازیکن لیگ ملبس لیگ، استعدادهای خود را در این بشقاب نیز به نمایش گذاشتند، در حالیکه 425 بوته داشتند، در حالیکه یک گروه 26 نفره را برای شیاطین قرمز به دست آوردند. کلارک کار خود را در Burlington با رکورد برجسته سنگین از 46-6 همراه با 581 اعتصاب پایان می دهد و در سال آینده UMass برای مطالعه علم و اختلالات ارتباطات شرکت خواهد کرد.

جینا کرول، PLYMOUTH NORTH
چند می توان گفت که آنها توانایی هایی را که کروول انجام می دهد، به ویژه پس از یک فصل که در آن هفت هامر را در حالی که در 42 اجرا انجام می شود، انجام داد. کمپانی ارشد بالای 6/83 کت و شلوار متوسط ​​را به خود اختصاص داد و به میزان قابل ملاحظه ای به میزان 1.328 رسید که به اندازه کافی خوب بود تا فصل دوم بازی متوالی لیگ پینت بال کینان (MVP) پاتریوت را به دست آورد و تمام ستاره های لیگ را برای چهارمین بار در اختیار داشت. Crowell در حال حاضر تصمیم گرفته است که در آن او در کالج حضور خواهد داشت.

BELLA ERTI، ATTLEBORO NORTH
او در سال 2019 نقش مهمی در هدایت متصدیان را به بخش چهارم بخش جنوبی بخش جنوبی ایفا کرد، چرا که او 148 دروازه و چهار شکست را برای پایان دادن به ERA از 1.66 به دست آورد. لحظه درخشان Erti در تاریخ 17 مه در برابر کانتون بود و زمانی که او یک بازی کامل (یک پیروزی 13-0) را برای خنثی کردن عنوان Hockomock Davenport اخراج کرد. Erti تا به این لحظه در زندگی حرفه ای خود دارای 400 اعتصاب کامل است، در حالی که یک دوره دبیرستانی هنوز باقی مانده است. در اوقات فراغت، ارتی بازیگر سوپربول برای شورشیان رود آیلند است.

JULIA FERRY، BRIDGEWATER-RAYNHAM
فری یکی از عوامل کلیدی در کمک به Bridgewater-Raynham بود که اولین عنوان فصل 1 خود را از سال 2014 به دست آورد. یک لیگ All-Star لیگ قدیمی Colony League، Junior Pitcher با ERA با 0.76 و 234 دروازه به پایان رسید، -1. او به طرز خشونتآمیز، او را بسیار محترم .355، با OPS از 853. فری عضو انجمن ملی افتخار است و همچنین در سوپربول باشگاه شرکت می کند.

برنا فوربس، MEDFORD
کنفدراسیون شمال شرقی MVP جنوبی، کمپانی ارشد کمربند 738 با 40 اجرا به ثمر رساند، 24 پایگاه اسیر شده و 27 RBI در رهبری موستانگ به یک رکورد 19-3. فوربس چهارمین بار در لیگ تمام ستاره ها را به خدمت گرفت، با 155 امتیاز، 154 بار، 95 RBI و 77 رباینده به سر برد. یکی از اعضای انجمن ملی افتخار، فوربز در ساقط بازی در کالبلی کالیبای بازی خواهد کرد.

AMELIA FREITAS، PLYMOUTH SOUTH
فریتس همیشه به دنبال پانتیرز بود. احساس دومین سالگرد رکورد 18-3 با 206 ضربه زدن در سال 2019 بود، که تنها 18 بار در طول فصل به دست آمد که Panthers به ​​نیمه دوم نیمه دوم دوخته بود. فریتاس همچنین 632 بیت را در اختیار داشت که در یک جفت خانه اجرا می شود تا با 50 RBI و یک درصد ریزش از 987. Freitas در حال حاضر برای تیم Massive Drifters 18U Showcase بازی می کند و همچنین یک دانشجوی افتخار رالی در پلیموت South است.

FRANCESCA FRELICK، AUSTIN PREP
این فصل گذشته سال دیگر برای تیم Frelick بود، چرا که او چهارمین بار در تیم لوئیس یونایتد به نام “لیگ قهرمانان” کاتولیک All-Star شناخته شد. کاپیتان جوان 40 ضربه به ضرب و شتم در 34 رانندگی در راه به متوسط ​​.560 ضرب دیده است. اغلب Frelick را برای توانایی برجسته خود در یخ شناخته اند و همچنین او در این زمستان گذشته به تیم رویای هرالد برای هاکی ها نامگذاری شده است. او در حال حاضر متعهد به بازی دو نفره در سال 2021 است.

مگان گورمن، پادشاه فیلیپ
گورمن در طول سالهای اولیه خود ثابت کرد که می تواند در راه های بی پایان، به طور حیرت انگیزی، با دست انداز کردن .517 به عنوان او با 30 بازدید، خرد کردن شوم هامر در رانندگی در 30 اجرا می شود. کاپیتان تیم همواره تهدیدی برای اجرای این فصل با 11 پایگاه به سرقت رفته نیز پایان داده است. گورمان پادشاه فیلیپ را به عنوان رهبر تمام وقت برنامه در بازدید (133)، با 20 کار حرفه ای خانه و 105 RBI برگزار می کند. او خواهد شد استعدادهای خود را به ایالت کانکتیکات مرکزی، جایی که او به بازی در آینده بازی سافتبال ادامه خواهد داد.

CHLOE HOHMANN، NORWELL
پس از یک فصل که در آن 164 ضربه گیر به پایان رسید با 2.14 ERA، Hohmann نامیده می شود اتحاد جنوب بازی لیگ Sullivan MVP. ارشد همچنین با 521 سرباز و توانست نه هامرز را با 38 روبرو باریک راه اندازی کند. او همچنین ثابت کرده است که یک نیروی برای برنامه هاکی دختران نورول است، که در این زمستان گذشته دومین نام SEMGHL All-Star نامیده می شود. هامان با 544 رد و بدل كردن شغل خود را كاهش می دهد و در پاییز در کالج پوزندز حضور خواهد یافت.

KAITLYN HOLLY، HOPKINTON
MVP در لیگ سه گانه، هالی در طول فصل اخیر 6/16 میانی متوسط ​​را از دست داد، با 34 ضربه به دست آورد و 19 پایگاه را به سرقت برد. مربی ارشد مرکز بی دفاع و بدون هیچ مشکلی بود و در نهایت با 1.000 قطعه قطعه سازی به پایان رسید، همانطور که هیلرز در مرحله یک چهارم نهایی یورو 1 قرار گرفت و در نهایت قهرمان فصل بعد Bridgewater-Raynham در تورنمنت های اضافی شکست خورد. هالی، سه بار در لیگ All-Star و یک عضو انجمن ملی افتخارات، موفق به کسب 112 مدال طلای خود شده است. او متعهد به کالج منهتن است، و در حالی که مطالعه زیست شناسی (قبل از دندانپزشکی)، بازی می کند.

SARAJANCO، CATHOLIC CENTRAL
بعد از خفاش 452 با قطر 7،783 لیگ، Janco به عنوان بخش کنفرانس دره مریخک I پخش سال نامگذاری شد. در تنها سه سال حضور در حوزه های مختلف، Janco 105 بازدید را به دست آورد، و به پایان رسید با میانگین شاتکینگ حرفه ای .468. او کاتولیک مرکزی را به عنوان نگهبان رکورد تک رکورد برنامه برای RBI ترک (32). جانکو همچنین تیم والیبال دختران مرکزی کاتولیک را کاپیتان کرد و دومین تیم تمام کنفرانس شد. او ثابت کرد که ستاره دنباله دار نیز است، و جایزه قهرمان Unsung را به دست آورد، در حالی که سومین بار در رله های دولتی در پرش بلند این فصل گذشته است.

لورن KELEHER، ABINGTON
Keleher متعهد به ادامه تحصیل در سوئببلا در دانشگاه بوستون، با 6 هامر و 5 هامر و 18 ریبری در سال جاری با 601 رکورد. او 21 پایگاه را به سرقت برد و 47 اجرا را به دست آورد، چرا که موج سبز سفر به بخش سوم نیمه نهایی جنوب را انجام داد. Keleher یک ورزشکار ورزشی دو نفره به نام “All-Star” در ساحل جنوبی در بسکتبال نامگذاری شد. او نیز بسیار فعال از میدان بود، خدمت به عنوان خزانه دار کلاس در Abington. او همچنین عضو انجمن ملی افتخارات، سفیر دانشجویی MIAA و خزانهدار شورای مشاوران ورزشی دانشجویی بود.

GIANA LaCEDRA، LOWELL
او ممکن است تنها یک دانشجوی تازه کار باشد، اما LaCedra نشان داد که او می تواند در مورد هر کس در سال 2019 رقابت کند، راه خود را به 1.00 ERA و یک رکورد 20-2 تبدیل کند. در طول این کشش، احساس لول تسلیم شد و تنها 21 بار به دست آورد و 117، که افتخار Gatorade Player از سال خود را به دست آورد. LaCedra اولین کنفرانس جهانی برای MVC (Div. I) نامگذاری شد، مدارک تحصیلی برای اکثر خطاهای بازی در یک بازی (19)، در یک فصل (20)، در یک فصل (11)، در بیشتر فصل ها (11)، بیشترین پیروزی 5) و حتی یک بازی کامل در برابر لارنس در تاریخ 16 مه انجام داد. در کلاس، LaCedra به عنوان دانشجوی چهارم نامگذاری شد و همچنین با افتخار بالا به افتخار افتاد.

MEGAN MARCEL، ARCHBISHOP WILLIAMS
مارکوس مخالفت کرد، هنگامی که با مارسل روبرو شد، که در طول فصل یازدهم با 70 هامر باورنکردنی و 42 ریبری به دست آورد. او به خاطر تلاش هایش به عنوان بازیگر متشکل از کنفرانس مرکزی کاتولیک سال نامگذاری شد. مارسل در طول حرفه ی سوپربن خود با اسقف ها، جایزه MVP تیم (2017-18) را به دست آورده و جایزه مربی (1766-2016) را به خانه برد. او همچنین عضو تیم بسکتبال دخترانه مدرسه و دو بار قهرمان کشور در آن ورزش است. مارسل به عنوان معاون رئيس جمهور کلاس کار می کند و همچنین عضو انجمن ملی افتخارات است.

سیدنی مک کی، GLOUCESTER
McKay عامل اصلی در Gloucester بود که در سال 2019 مسابقات را به نهایت نهایی بخش 2 اعزام کرد. او یک رکورد از 20-4 را ثبت کرد که او را به عنوان بهترین بازیکن در تاریخ برنامه در مجموع 58 امتیاز کسب کرد و به افتخارات کنفرانس Northeastern Conference MVP دست یافت. عضو هیئت ملی افتخار با 3.7 GPA، McKay در کالج Merrimack به عنوان یک کسب و کار بزرگ، جایی که او امیدوار است به پیاده روی در تیم سافتبال.

LAUREN MEINHOLD، ACTON-BOXBORO
Meinhold در سال 2019 دومین دوره لیگ MVP را نامگذاری کرد، در حالی که او با 0.92 ERA همراه با 140 دروازه به پایان رسید – به اندازه کافی خوب برای رکورد 19-1. در این ظرف مجروح نیز مرگبار بود. 600 با هومرز و 43 کل بازدید، که به او اجازه داد تا 100 نفر را برای کار خود بجنگد، در حالی که کمک به اکتون-جعبه بورو در فینال بخش 1 شمالی ظاهر شد. از لحاظ علمی، مین هولد دارای یک چشم انداز 4.3 GPA است و عضو انجمن ملی افتخار است. او متعهد به WPI است تا بازی سافتبال و مهندسی پزشکی را مطالعه کند.

لکس موریس، آرلینگتون کاتولیک
موریس یک بار دیگر در سال 2019 یک ستاره مرکزی کاتولیک All-Star را با میانگین 5/36 ضربه پنالتی به پایان رساند و چهار تیم خانگی را با 36 ریبری به پایان رساند. او در طی یک دوره چهار ساله به عنوان عضو تیم ورثت، سه بار به عنوان کاپیتان تیم آرلینگتون کاتولیک انتخاب شد و با 120 بازبینی حرفه ای به پایان رسید. پس از اینکه چهار سال به افتخار رفته و به انجمن ملی افتخار معرفی شد، موریس متعهد به بازی در سافتبال در بابسون در بهار آینده است.

مکنزی RAE، WALPOLE
پس از حمام کردن .508 با هام هامر و 37 RBI در بهار گذشته، رائه به نام Bay State Herget MVP نامگذاری شد و به Walpole کمک کرد تا به مرحله نیمه اول جنوبی Division 1 برسد. او کار خود را در دبیرستان 102 تا 207 را در صفحه انجام می دهد، با 17 خانه اجرا می شود، 89 RBI و 25 دزدی ربوده شده. رائه نیز در والیبال غالب بود، چرا که او اولین تیم تیم کنفرانس خلیج فارس را در فصلهای جوان و عالی خود ساخته بود. او در رشته دبیرستان و عضو انجمن ملی افتخارات ریاست جمهوری بود. رائه در اواخر پاییز، برنامه ای برای حضور در دانشگاه لویولا مریلند دارد.

الیس REBELO، فیرهاون
در طول یک فصل عالی سالخورده، Rebelo به ترتیب 39 تا 72 سال داشت. او برای چهار اجرا در خانه متصل شد و به پایان رسید با 24 RBI، که کمک به حرکت Fairhaven به بخش دوم جنوبی فین. Rebelo عضو انجمن ملی افتخار است و به دبیرستان با 4.63 GPA رسیده است. او در شیمی شیمی می کند.

BRIDGET SHEEHAN، TRITON
کمربند تریتون در سال 2019 با عصبانیت فوق العاده بود، به عنوان او با متوسط ​​بدنه شات .676 به 51 RBI رسید. او پنج هامر را در راه رسیدن به یک لجن از 1.155، با OPS از 1.887 ضربه. شیعان در هر چهار فصل خود به عنوان یک ستاره تمام عیار Cape Ann شناخته می شود و اولین تیم در سه سال گذشته را تشکیل می دهد. برنده جایزه جان و ابجیلا آدامز، شئان در پاییز آینده در پان کشور حضور خواهد یافت.

تابستان تابستان، آب و هوای راینهام
در سال 2019، کمپانی جوانان 488 پین داشته است، در حالی که رانندگی در 42 اجرا را برای هک کردن تروجان ها در هر دو دسته هدر می دهد. او تنها در هفت فصل تمام فصل را پشت سر گذاشت، همانطور که تروجان ها به عنوان قهرمانان بخش 1 جنوب به پایان رسید. Sheerin دو ساله All-Star لیگ کلیسای قدیمی، امیدوار است که برای یک مدرسه چهار ساله در سطح کالج بازی کند.

TALIA SMALLER، ST. ماری
اینفیلد جوان سالانه یک فصل جامد داشت، 627 با هشت هامر و 42 ریبریل، و یک رکورد از 1.187 در مسیر به نام All-Star لیگ مرکزی کاتولیک داشت. عملکرد او کمک کرد تا سنت مری را به بخش سوم شمالی شمالی منتقل کند، جایی که آنها به قهرمان نهایی آستین آمادگی رسیدند. امید کمتر به شرکت در کالج چهار ساله است.

اشلی سوارس، روچستر قدیمی
پس از یک فصل که در آن 9 ضربه به هامر رسید و به پایان رسید با 42 RBI، Soares به عنوان کنفرانس ساحوی ساحلی MVP نامگذاری شد. او همچنین چهارمین بار از SCC All-Star با 12-9 با 3.29 ERA و 142 strikeouts به نام “SCC All-Star” نامگذاری شد که به Old Rochester کمک کرد تا بار دوم در سه فصل اخیر به مسابقات دولتی تبدیل شود. Soares فارغ التحصیل شد و دریافت کننده ی هر دو بورس تحصیلی جان و ایباییل آدامز و همچنین بورس تحصیلی میگ رابی بود. یکی از اعضای انجمن ملی افتخار و یکی از اعضای UMass-Lowell، Soares در حالی که در رشته پرستاری مشغول به تحصیل است، بازی خواهد کرد.

بروک SROCZINSKI، FEHHAN اسقف
سوپراسینسکی یکی از ارباب رانندگان، ERA 0.88 را صادر کرد که 211 بار بیش از 135 زوج کار را به دست آورده است، به اندازه کافی خوب به نام کنفرانس ورزشی شرقی All Star. او با 35 هکتار با 3 هامرز و 26 راننده در این فصل کشته شد، چرا که اسقف فیهان عنوان کنفرانس ورزشی شرقی را دستگیر کرد. Sroczinski به موسسه پلی تکنیک Rensselaer هدایت خواهد شد، جایی که او در حال تحصیل در زمینه مهندسی زیست پزشکی می باشد.

STEPHANIE TARDUGNO، METHUEN
فقط یک سال دوم، Tardugno به پایان رسید با متوسط ​​watting .380 برای رفتن با 21 RBI و 28 اجرا می شود به ثمر رساند، انتخاب گروه دوم کنفرانس کنفرانس دره مریخک دوم. تلاشهای هرالد اسکولاستیک دوبار به متوئن کمک کرد تا عنوان فصل 1 را به دست آورد و ظاهر شدن در نهایی دولت. Softball استعداد تکمیلی Tardugno نیست، زیرا او همچنین برای تیم های فوتبال و بسکتبال دختران Methuen، در حالی که عالی در کلاس (4.5 GPA) است، شروع می شود.

جولیا تیلور، WOBURN
تیلور در طول فصل اوج، 549 ساله برای ووبورن و 21 تا 21 در تلاش های پایه به سرقت رفته، نامگذاری شده است. از لحاظ علمی، او عضو کمیته فعالیتها، انجمن افتخارات ملی بود و فارغ التحصیل شد. تیلور در سال آینده در کالج Merrimack حضور خواهد داشت و امیدوار است در زمینه علم ورزش بزرگ باشد.

کالسی سفید، TAUNTON
این تون تونتون به عنوان یک فینال سالانه بازی در سال 2019 با دلاوری خوب نامگذاری شد. حس شنوايي او 26 مه (يک پيروزي 9-0 در برابر کيله و کاسيدي) يک بازي کامل را اخراج کرد و با شش بازي تمام شد. در این فصل گذشته، White 0.45 ERA را با ضربۀ 18-3 به ثبت رساند و از 138 به منظور کمک به تونتون در گرفتن عنوان لیگ کولیک رکس در لیگ هکوموک، در حالی که تیررها را به سمت نیمه اول نیمه اول بخش 1 هدایت می کرد، یک ضربه را به ثمر رساند. ستاره جوان، به طور خشن، ستارۀ جوان 381 یورو را در اختیار داشت و چهار تیم خانگی را با 23 RBI راه اندازی کرد. سفید بازی سافتبال AAU را برای طلای رود تایلند دارد.

تمام ستارگان

لیگ اقیانوس اطلس
مولی بروس، گریس کوون، عباس پاپ، کیت پاپ (فالموث)؛ Brianna Melchionda، Lizzie Viola، Abby Hagerty (مارش فیلد)؛ تیلور هاول، اشلی لاندری (ساندویچ)؛ هیلی ریچاردسون، ابو هیگگین (نئوست)؛ جولیا کنت، عببی هیکس، کیلا مک گافیفان، جسی فریچ (دنیس یارموت)

کنفرانس دولتی بی
برسان لیچت (Needham)؛ کاترین کورمر، مارینا لیون (Natick)؛ مکنزی رائه، کتی پودری، کتی لینچ، کیرا مک ایوننی (والپول)؛ نیکولینا تگلیر، لیلی آدامز، بروک Bonfiglioli (Braintree)؛ جیلین وان، مریلین کارول (میلتون)؛ شیعه میلر نوولو (بروکلین)؛ مکنزی اوین، کتی میستر (ولزلی)؛ سیارا گیلن، اما مک لین، میا بوئنو، الا ماهر، تارا الردگرینگ (نیوتن شمالی)؛
MVP: الا ماهر، مکنزی رائه

سه گانه بزرگ
ایمان فریرا، گابریل استیو، عبدی استرولو (دورفی)؛ لیلیان خاکستری، جسیکا آرودا، کیارا المیدا سیلویا، سیدنی راموس، هالی بواتین، جسی لین دیوید (نیو بدفورد)؛ اشلی برک، کارولین سبز، آماریلیس اسوریا (برکتون)

بوستون شهر لیگ
سریا دی آمیکو، مایکل راسل، جسیکا رین (آکادمی لاتین)؛ بریان فلرتی، جوری ریوس (برایتون)؛ Farianni Abreu، Geovanna آندراده، لوسی Teixeira (بوستون بین المللی)؛ بریانا آلبلو، Zedeizka Berlingeri، آنجلینا لاراما (چارلستون)؛ ترزا فوربس، مدیسون تریوالت (شرق بوستون)؛ Leonela Nunez، Linette Oliveras، Carla Savinon (انگلیسی)؛ ملانی باز، کیارا هگ فریمن، گریس کیلی (Fenway)؛ Daiana Osorio، Angeline Santiago، Samantha Whitlock (مدیسون پارک)؛ آنجلینا گالارزا، الیزا موجیکا (ماموریت جدید)؛ جولینا براردی، استفانی کالامبوکیس، میرلیس وگا (اوبرایت)؛ کیارا DePina، Marieliz Pineda، Zariah Whitley (اسنودن)؛ نیالانا مالوف کمپبل، کورا بازیلی، Keyhra Figueroa (جنوب بوستون)؛ Candance Ells، Jovanna Grullon، Alona Lynch (Tech Boston)؛ Odalys Abreu، Matata Foure، Rebekah Julmiste (West Roxbury)

کاپ و جزایر
مولی چارست، سام بار (مونومی)؛ مگنل بره، آنا استادمن، انجیلی دره، جنی لامب (نانتقکت)؛ ابی خاکستری، اما ریل، کتی فرانتا (رو به افزایش)؛ لیلا نیدربرر، کورال توبی، Seneca Harmon (Sturgis West)؛ امیلی میلو، تابستان کارتوزا (باغ وحش مارتا)؛ کایلی دکاس، ابری لیبلکن (Sturgis East)؛ اشلی رین (سنت جان پل)؛ بیانکا رابینسون (کیپ کاد Tech)
MVP: مولی چارست

لیگ لیگ قهرمانان
بیکر: اولیویا دلوگ، اما دیپیترو، آلانیا دلیسل (آمسبری)؛ کلر گندرن، سیدنی لواسور (منچستر اسکس)؛ کاترین نوفتبال (ایپسویچ)؛ لورن رایان (Rockport)؛ سامی کوک (همیلتون-ونهام)؛ مایو مک نیل (جورج تاون)
MVP: Emma DiPietro

KINNEY: بریجت شینه، امیلی کاروائیدس، کالین مک کارتی (تریتون)؛ کاساندرا پاسکوچی، اما ولاد، شیا هانسون (North Reading)؛ Breanna Serabian (لیندن فیلد)؛ الیزا ریمولد (Masconomet)؛ آنی سیماسکو (Newburyport)
MVP: بریجت شینه

لیگ مرکزی کاتولیک
فرانچسکو فریلیک، لورن سبلون، سریا گیلبرید، الکساندرا سانتوثانو، ایزابلا Saracco (آستین پیش)؛ لیلی Newhall، Samantha Porazinski، Talia Smaller، کریستینا Nowicki، اردن Sullivan (سنت ماری)؛ لکسی موریس، مولی سیمونز، بیس برک، کارولین ماریک (کاتولیک آرلینگتون)؛ جولیا هاچینسون، مگان لینچ، مادای کلین (متینن)؛ کلوپ کلی، برنا سولیوان، اولیویا داندرو (کاردینال اسپلمن)؛ تسا پالرمو، نیکول مودیکا، اما برک (اسقف فینویک)؛ مگان مارسل، بریجت اوریلی (اسقف اعظم ویلیامز)
MVP: Francesca Frelick

کنفرانس کاتولیک
ابجیل دالی، ارین کرن (اورسولین)؛ لی بارنز، ربکا گوزو، جنیفر هگارت (Fontbonne)؛ آوا بیوالکوا، اولیویا گاتیر، کریستین لاندری، لیلی پرندگراد (نوتردام)

کنفرانس ورزشی عادی
بزرگ: علی وینونو، Sheree Fallon، Ally Countie، هستر مورفی (Essex Tech)؛ جسیکا مک فاگدن، مکیلا میلز (Greater Lowell)؛ بکا اسمیت، بلا ریچارد (Shawsheen)؛ KJ کمپبل، نیکول ورتت، آلیشیا حبیب، آلکسا میشل، دنیل لیر (ویتی)
MVP: نیکول ورتت

خاورمیانه: کایلی برامر، مگگی اوبراین، الکسیس گالوتو، تئازا اسکات، برندی نیل (شمال شرقی)؛ آری کروز، لکسی مالنفانت (بزرگ لارنس)؛ آناستازا بسلر، الکسیس لاروییر، Carissa Loesch، Sofie Wyzanski (دره عرفانی)؛ ناتالی کلیمی، کریستینا تیسلیس (نتردام)
MVP: Kayleigh Brammer

SMALL: Lyanna Lagares، Maya Ventura، Janei Morales (چلسی)؛ ایلینا لاتینو، ماریسا لوورونی، اوا فابینو، آتینا شارپ، کتی کوین (PMA)؛ ترزا ماستروپیترو، آدریانا تورس (لین دان)؛ Eleanor Silvadurso، Dewy Evans (Minuteman)؛ ویتوریا فورت، امیلی هورگان (Tech Nashoba)
MVP: ایلینا لاتینو، ژانل مورالس

LEAGUE COUNTY DUAL
بزرگ: لورن Meinhold، سارا Keagy، جولی Macmillan، کلر Langin، Olivia Comolli (Acton-Boxboro)؛ مئو پروولکس، مگان مولر، کیتلین کایسون (وستفورد)؛ جیل چلتون، کایتلین لوئیس، هیلی بایر (کنکورد کارلایل)؛ استفانی لیتل، چاندرا پنتون (نیوتن جنوبی)؛ هانا دوران، ابيگيل جوزوو، زو اسميث (کمبریج)؛ کیت مک گراث، گیلانا کیاییوس، کالین گونان (بوستون لاتین)
MVP: لورن مینولد

کوچک: Abigail Gavron، Mira ایرلند (Wayland)؛ کیت کاراردلی، هانا فلاهرتی (والتام)؛ کتی پترسون، بلا فورالد، نیکول هبرت، کارا شلمیر (بدفورد)؛ مارگوت کوستا، اما ماهونی، کرسیین کلی جنیفر گروس، آماندا کویرک (لینکلن سودبوری)؛ لنا بارتولوتتی، گریس بارتولوتتی (وستون)
MVP: آماندا Quirk

لیگ HOCKOMOCK
مکنزی برگودول، مکنزی کیلوف، لورا وایتون (آتلبرو)؛ لیز بیکت (کانتون)؛ مورگان سیلوستر (فاکسبورو)؛ جکی چری، آللی شیا، آنا بلکوس (فرانکلین)، مگان گورمن، ایمان تورینسی (فیلیپ فیلیپ)؛ مادی Bendanillo (منسفیلد)؛ لوسی کیدون (میلفورد)؛ اشلی کانگینو، عبدی گالاگر،
بلا ارتی، کتی کارگری (North Attleboro)؛ کارلی استراما، الکسیا باپتیستا، نیکول بیکر (استوتون)؛ هانا آلدریچ، جیمی براون، الکسا سفید، Kelsey White (Taunton)
MVP: Kelsey White

کنفرانس تفریحی میفلور
بزرگ: تیلور اسمیت (آبی هیلز)؛ Ari Ferrier، Jaylene Deslauriers، Cierra Lacouture (Bristol-Plymouth)؛ استفانی پررون، میا پارکر، لورین ماکتو، کیلی کچانک (Diman)؛ اردن برک (جنوب شرقی)؛ آوا نوبل، مورگان کالوپی (سه شهر)
MVP: اردن برک

SMALL: Kaylee Finch، Emma Duarte، Ryley Morse، Juliana Price (Bristol Aggie)؛ Jayda Chamber Iain، Abbey Nee، Jordan Lovitz (Norfolk Aggie)؛ هانا لیورکس، Te’Lynn Layton (کلنی قدیمی)؛ Brianna Ruffin (ساحل جنوبی)؛ زوج یانیکی، هیزر کرم (کیپ بالا)
MVP: هانا لیورکس

جامع: Mikayla VonErrenekrook (Avon)؛ مدیسون عمارال (اسقف کانوللی)؛ کارولین کورتیس، کارولین داگگان، لیلی ولش، اما کورتیس (هولبروک)؛ امیلی فین، اما بارنز (قلب مقدس)؛ کالین اوتول، کلسی کانرز، مورگان دوتروتی، مگن ویلیس (West Bridgewater)؛ اردن تریوالت (وستپورت)
MVP: کارولین کورتیس

MERRIMACK VALLEY CONFERENCE
سارا جانسو (کاتولیک مرکزی)؛ جیانا لاچدرا، نیککی یرریزاری (لوول)؛ الکسا پیتسی، آنا زودانچیک (آندوور)؛ سابرینا مورس، رالی وایت (Dracut)؛ Kerrin McLaughlin (Haverhill)؛ استفانی تاردوگونو، جیلین مک کوی، نیا ماززن (متوان)؛ سم Ahlholm، Haley Gove (North Andover)؛ ایزابلا Deroche (Tewksbury)
MVP: سارا جانسو، جیانا لاچدرا

لیگ MIDDLESEX
آزادی: امیلی ایگلستون، کریستینا تیگ، هالی گیلسون، کاترین فیچرا، ژاکلین مللی (خواندن)؛ Izzy Horton، Julia Taylor، Grace Sgroi، Bella Sgroi (ووبورن)؛ کلر اوان، امیلی بنویت، کیلا مایو (آرلینگتون)؛ جاننا لی، کارولین پالیز، مگی مورفی (لکسینگتون)؛ گریس کیسی (وینچستر)؛ درو بیتس (Belmont)
MVP: جولیا تیلور

آزادی: کریستین کلارک، اردن فرولو، فرانچسکو روبینو، میگان گورسکا، چلو مک گونگل (برلینگتون)؛ آللی مورن، اشلی کرافورد، جنا سویی، کیلا بورل (ویلمینگتون)؛ ژولیت Guanci، کتی مروارید (ویکفیلد)؛ گریس سلیمان، ربکا دورتمونت، جیلی سنگ، کللت اسکینر (ملودر)؛ ونسای برین (استونام)
MVP: کریستین کلارک

کنفرانس شمال شرق
شمال : برنا فوربس، کارمن دیوریو (مدفورد)؛ ربکا واکر، بروک وارن، کایلا موریل (لین کلاسیک)؛ Kaylee Nearen (Everett)؛ الکسیس ایاکوویلو (Revere)؛ جولیا چن (لین انگلیسی)؛ نوابی هاوکینز (سومرویل)؛ کریستینا ناپیرکوفسکی (سالم)؛ سارا وایتهوس (مالدن)
MVP: برنا فوربس

جنوب: کتی واتس (Swampscott)؛ رونا اسکات، جولیا پیتمن (بورلی)؛ کایتلین وود (امن)؛ سیدنی مک کی، الیزابت شستر، تریسی وود (گلاستر)؛ تیانا دا، کریستینا Rosignoll (Peabody)؛ Alexcea Glynos (Danvers)؛ شارلوت پلکان (ماربلد)
MVP: سیدنی مک کی

لیگ قدیمی COLONY
هانا آرودا، کسیدی پرات، جنا رینیل، سوفیا سوسا (دارتموث)؛ سلیا بارون، تابستان شیرین، جولیا فری، جیل جانسون، کیله پیکه، لکسی سیلوا (پلنگ واترنیم)

پاتریوت لیگ
ماهیگیر: آملیا فریتس، هانا میسترسون، آلیسا بریگز، مورگان برنر (پلوموت جنوبی)؛ ماژ Amsler، کارولین Zielinski، سارا گالوین، Ellie DiCarlo، کاترین مارتین (هانور)؛ سام اسمیت، شانون اوبراین (شمال کوئینسی)؛ توری اومالی، کیم چمرز (پمبروک)؛ سارا انزلی، جولیانا تراسی (کوینسی)؛ هلی مک کارتی (Scituate)
MVP: Maeg Amsler

KEENAN: هانا میچل، ایزابل روپرچت، بری بلورف، آریانا سیکستر، جسیکا استا (دریاچه سیلور)؛ جنا کروول، شیوا توکلین، KK Fehan، Meg Banzi (پلوموت شمالی)؛ آلنا آکینز، مایا زوکوفسکی، ماما کراگرو (دوکسبری)؛ آنی کوک، ویکتوریا رایان (ویتمن-هانسون)
MVP: جنا کروول

کنفرانس بین المللی ساحل
اشلی Soares (قدیمی روچستر)؛ مدیسون مدیروس، آليسا فيلهور (Case)؛ کایا فرناندس (بورن): آملیا بلیک (Apponequet)؛ الیس ربلو، کنا کروز (Fairhaven)؛ Piper Crooks، Shaylene Amaral، Skyla Berube (بزرگ نیو بدفورد)؛ Kaylee Fonseca (Seekonk)؛ امیلی پاچچو، لانی مارتین (سامرست برکلی)؛ سدی پرات، الیانا راپوسو (دایتون رحبوت)؛ Jocelyne هندریکس (Wareham)
MVP: اشلی سوارس

جنوب شوری لیگ
توبین : لورن کلهر، کورین ماهان، جریدین سیتل، ویکتوریا سپپلا (ابینگگتون)؛ جسی رووزانو، اولیویا کمالو (کارور)؛ Corey Andrade، Maddie Souza، Jayden Bryant (Mashpee)
MVP: لورن کیلر

SULLIVAN: مامان کن، سیدنی دوهورست (East Bridgewater)؛ Maddie Kilpeck، Sam Crowely، Karma McManus، Amanda Bukunt (Middleboro)؛ کلوچه هامن، دلانی دیگینز، مورا مک گراو (نورول)؛ مایکل برونو، آری پلتیریر، مولی گراس
MVP: Chloe Hohmann

لیگ TRI-VALLEY
مکنزی کیملی، کاترین هیگینز (مدوی)؛ جیلیان سدیا، امیلی والن، کتی هالی (هاپینتون)؛ رایان هینس، مددی مانتگانی، کتی رید (بلینگام)؛ مولی گلاسین، آری تریستانی، آلن پاتس (مدفیلد)؛ جیانا سایاراپپا، مددی جمعه، کسیدی هیکی، جولیا سلیمی (دادم)؛ سیارا کراولی (دوور-شربورن)؛ مکنزی اسمیت (میلس)؛ نیکول گریینگر، سرنوشت مک گراث (نورتون)؛ برین گرچینسکی، آماندا اولبریس (نورود)؛ لورن کیسی (وست وود)
MVP: کاترین هیگینز، کتی هالی

 

٪ item item_read_mor_button ٪٪