من برنامه های دوستیابی را برای سال ها استفاده کرده ام و هنوز نمی توانم رابطه بلندمدتی را که می خواهم پیدا کنم. آیا امکان پیدا کردن عشق آفلاین وجود دارد؟

مرد غم انگیز شکستن
تاریخ رفتن پس از تاریخ بدون پایان دادن به دید، احساس خستگی می کند.
Shutterstock
  • مانند آن یا نه، برنامه های دوستیابی در اینجا برای ماندن هستند و احتمالا بهترین شانس برای پیدا کردن عشق را دارند.
  • گرچه فرهنگ دوستیابی دیجیتال می تواند یکی از دلایلی است که شما در یافتن عشق پیدا کرده اید، با توجه به عادت های مربوط به برنامه می تواند احتمال موفقیت شما را افزایش دهد.
  • دفعه بعد که شما کشیدن را انجام می دهید، انواع افرادی را که با آنها مطابقت می کنید و به همین دلیل آنها را به آنها متصل می کنید، در نظر بگیرید.
  • یاد بگیرید که مرزها را تنظیم کنید، بنابراین میتوانید از جنبههای برنامههای دوستیابی که از آنها نفرت دارید، اجتناب کنید، مانند اینکه از افراد خزنده لذت برده یا پیامهای خود را دریافت کنید.
  • از صفحه اصلی INSIDER دیدن کنید .

من یک ساله 26 ساله در یک شهر بزرگ زندگی می کنم تمام برنامه های بزرگ قدمت. من احساس می کنم که من به تعداد قابل توجهی از تاریخ می روم، اما حتی، من تلاش برای پیدا کردن روابط بلند مدت و متعهد من به شدت برای پیدا کردن. هر بار که من از طریق Tinder یا Bumble به یک تاریخ می روم، احساس ناامیدی می کنم، یا اتصال به سرعت پس از جلسه اولیه شروع می شود.

آیا راهی وجود دارد که من بتوانم بدون هیچ کدام از این برنامههای دوستیابی روابطی را پیدا کنم یا من به این چرخه بد و مبهم از مشاهدات سطحی برای همیشه محکوم هستم؟

– نیویورک

عزیز شهر نیویورک،

مانند آن یا نه، برنامه های دوستیابی در اینجا برای ماندن هستند و احتمالا بهترین شانس برای پیدا کردن عشق هستند.

اگر چه قطعا ممکن است با همسر آینده خود در یک بار، سالن بدنسازی یا کتابخانه ملاقات کنید، این فرصت ها باریک هستند، زیرا اکثر مردم تصور می کنند که دوستیابی در اینترنت اتفاق می افتد.

“من در حال تمرین در درمان به مدت 14 سال و از آنجایی که من شروع کردم، برنامه های دوستیابی از جدید به حال بسیار گسترده است. من فکر می کنم فقط در مورد هر کسی که ملاقات افراد خارج از کالج، متخصص لاتین، متخصص لابراتوار و موسس تریاکا درمان، گفت: “ مت لندکیست من

گفتم، ناامیدی های شما را می فهمم. رفتن به تاریخ بعد از تاریخ بدون پایان در نظر (به خصوص زمانی که شما می خواهید وجود دارد تا پایان) خسته کننده است و می تواند حتی شروع به نا امیدانه رمانتیک را به اعتقاد بر این است که هیچ کس خارج وجود دارد برای آنها.

بیشتر بخوانید: 12 مکان برای رفتن به تاریخ که شام ​​و یک فیلم نیست

اما اگر شما فکر می کنید برنامه های دوستیابی و فرهنگ قلاب های احتمالی ساخته شده در اطراف آنها تنها دلیل مشکلات خود را، فکر می کنم دوباره. با توجه به Lundquist، اکثر افرادی که از برنامه های دوستیابی خسته شده اند و مایل به پیدا کردن آفلاین آفلاین هستند، به دنبال یافتن بخش دیگری از مشکل خود هستند.

دفعه بعد که شما در حال کشیدن هستید، انواع افرادی را که با آنها مطابقت دارید و به همین دلیل آنها را کشیده اید، در نظر بگیرید. آیا این به طور عمده مبتنی بر ظاهر است؟ آیا شما فقط افرادی را در همان صنعت به عنوان شما معرفی می کنید؟

در نظر بگیرید که یک پروفایل کمی قبل از اینکه شما بهتر از چیزی که دنبالش در یک شریک هستید نیز بدانید. کارشناسان ارتباط می گویند واقعا می تواند احتمال پیدا کردن عشق آنلاین را ایجاد کند یا شکست دهد.

همچنین استراتژی خود را بازبینی کنید. آیا شما برنامه خود را با تاریخ های متعدد در یک هفته بارگذاری کنید تا شما بیش از حد سوزانده شده برای دادن هر یک تاریخ توجه خود را تقسیم نشده و یا پردازش تجربه پس از آن؟

در ارزیابی عادتهای شخصی شخصی شما، بهتر است تعیین کنید که چطور خودتان را از جستجوی کسی عالی دور کنید. اگر مشکلی در بازتاب خودتان دارید، در نظر بگیرید که یک درمانگر را ببینید که می تواند کمک کنید تا تغییراتی را که می توانید برای زندگی دوستانه ای که می خواهید انجام دهید را مشخص کنید.

در عین حال، تمام فلاپی های رسمی گشت و گذار شما نیستند. آنها چیزی هستند که شما باید بعنوان بخشی از منظره ی جدید قدمت دیجیتال استفاده کنید. (و هک، فلاپی های دوستانه هم اتفاق می افتد). تنظیم مرزها، مانند نادیده گرفتن پیام های درون برنامه از خزنده، گرفتن هر اتصال در سرعت ای که برای شما راحت است، و یادگیری برای رها کردن افرادی که به شما شباهت دارند، به خوبی به شما خدمت می کنند تلاش خود را برای پیدا کردن آن شخص خاص.

همانطور که خبرنگار رابطه جنسی و ارتباطات ساکن Insider است، جولیا Naftulin در اینجا برای پاسخ به تمام سوالات خود را در مورد قدمت، عشق، و انجام آن – هیچ سؤالی بیش از حد عجیب و غریب و تابو است.

آیا یک سوال دارید؟ از جولیا در askjulia@insider.com یا این فرم ناشناس را پر کنید بپرسید. تمام سوالات ناشناس منتشر می شوند.

بیشتر: از جولیا بپرسید ارتباط دوستیابی برنامه های سرگرمی

نماد Chevron این نشان دهنده یک بخش یا منو قابل افزایش است یا گاهی اوقات گزینه های قبلی / بعدی.

نماد بستن دو خط متقاطع که X را تشکیل می دهند. این نشان می دهد یک راه برای بستن تعامل یا رد اعلان. علامت علامت را علامت بزنید علامت چک. این نشان دهنده تأیید تعامل در نظر گرفته شده شما است.

٪٪ item_read_more_button ٪٪