متاهل و به دنبال یک پرتقال؟ اشلی مدیسون می گوید، دومین شهر NJ در کشور برای شکنجه ها است

ایلانا کلر اسبوری پارک مطبوعات

منتشر شده 5:00 AM EDT ژوئیه 1، 2019

اگر شما ازدواج کرده اید اما تابستان تابستان را تماشا می کنید، اشلی مدیسون دارای برخی از اخبار خوب برای شما است: شما مجبور نیستید بیش از حد نگاه کنید.

با توجه به وب سایت دوستیابی ازدواج، نیوآرک دومین شهر غیرقابل انکار در ملت است که خود را “مقصد اصلی برای دوستیابی ازدواج و رهبر جهانی برای امور” می داند. از سال 2002 بیش از 60 میلیون حساب کاربری عضو دارد.

اورلاندو، فلوریدا، این لیست را به ثمر رساند، در سال گذشته، شماره یک را از سیاتل دریافت کرد. سه شهر فلوریدا نیز Top 20، Tampa، Hialeah و سن پترزبورگ را ساخته اند.

اقامت با APP.com برای داستانهایی که همه در حال صحبت کردن هستند. اشتراک خود را در نظر بگیرید که با آنچه که ما باید ارائه دهیم، به روز می شود.

اشلی مدیسون Hotlist لیست اشتباهات را بر اساس ثبت نام تابستان گذشته اش به AshleyMadison.com در هر شهر بر اساس سرانه جمع آوری کرد.

بیشتر: سبک جرسی: چرا وندی ویلیامز، ترزا ژیودیس و جیووو با بچه های کوچکتر پیوستند

“ایزابلا میوز، مدیر ارتباطات برای اشلی مدیسون، در یک نشر خبری گفت:” در حالی که اکثر فرض بر این است که شهرهای بزرگ احتمالا بیشتر تولیدکنندگان فریب خورده را در سرانه تولید می کنند، این اطلاعات ما را به آنچه ما پیش از این آگاهی داشتیم نشان می دهد.

“دیدن یک شهر مانند پیتسبورگ که برای تولید فولاد بیشتر از زندگی شبانه خود شناخته شده است، مکان هایی را که به عنوان زمین بازی های بزرگسال شناخته می شوند، مانند لاس وگاس می دانند، فقط باعث تقویت اعتقادات در هر جنبه ای از زندگی می شود و هیچ شهر بزرگ یا کوچک ایمنی به آن است. این سال Orlando، سال آینده … که می داند، می تواند زادگاه شما باشد. “

بیشتر: این 5 اشتباه طلاق می تواند به شما پول زیادی بپردازد

در اینجا بالا 20:

است

1. اورلاندو

2. نیوآرک

3. سنت لوئیس

4. پیتسبورگ

5. Fremont، کالیفرنیا

6. آتلانتا

7. سینسیناتی

8. لاس وگاس

9. تامپا

10. گیلبرت، آریزونا

11. Hialeah، فلوریدا

12. کلیولند

13. گارلند، تگزاس

14. سن پترزبورگ، فلوریدا

15 پلانو، تگزاس

16. سیاتل

17. بوستون

18. ساکرامنتو

19. آناهایم، کالیفرنیا

20. آرلینگتون، تگزاس

ایلانا کلر: 732-643-4260؛ توییترilanakeller؛ ikeller@gannettnj.com

٪٪ item_read_more_button ٪٪