مایلی کوروش نسخه ی فوق العاده ای از خودش را در این قسمت آینه ی جدید سیاه اجرا می کند

مایلی سایرس به ما مقدار زیادی داده است در طول سالها جویدن می شود، به ما هانا مونتانا bops، حواس پرت آزمایش Dead Petz ، گل Younger Now آهنگ ها، و اخیرا، همکاری Trippy با مارک رونسون . آخرین پروژه او به نظر می رسد تمام این چیزها را به هم متصل می کند، زیرا او در نسخه یک نسخه پرطرفدارانه از خود دارد پنج قسمت از آینه سیاه در “راشل، جک” و اشلی بیش از حد. ”

در قسمت آینه سیاه این قسمت قسمت زیادی از زمین را پوشش می دهد و به بررسی نحوه تاثیر فناوری بر روی فرهنگ مشهور، خود ادراک، غم و حتی کنترل آفات می پردازد. با این حال، خنده دار، متفکرانه و ویژگی های شخصیت های زنانه توسعه یافته را بدون اینکه بیش از حد موعظه کنید. اگر هنوز بخش هضم را تجربه کرده اید و میخواهید تصویر واضحتری از آن را بدست آورید، در اینجا یک شیرجه عمیق به سوی سرمایه گذاری بیشتر در موسیقی آینه سیاه وجود دارد.

هنوز فصل 5 را تماشا نکرده اید؟ ممکن است بخواهید قبل از اینکه به سرزمین اسپویلر سر بزنید، اینجا را متوقف کنید.

با این حال، قسمت شروع به آرامی می شود. ما ملاقات را Rachel (Angourie برنج)، یک دختر نوجوان خجالتی است که تلاش می کند تا در مدرسه متناسب با او و خانواده اش گرایش بیش از مادر دیر خود را. راشل خیلی ناراحت نمیشود، اما او اشلی O را دوست دارد، احساس سرسری پاپ با کوروش، که خودش ستاره سابق دیزنی است، بازی میکند. خواهرش جک (مدیسون داونپورت)، که فقط به موسیقی عمیق گوش می دهد مانند “جوانان صوتی”، از اشلی که شعرهایش خنده دار به نظر می رسد، لذت نمی برد.

برای روز تولد او، راشل یک عروسک اشلی تائو را می بخشد، که به نظر می رسد مانند بت پاپ او باشد. این یک A.I. مانند الکسا آمازون با بدن سفید، سر صورتی و بسیاری از چیزهای الهام بخش. راشل به تنهایی خود را به عروسک متصل می کند. اما محبت او برای اسباب بازی هنگامی که عملکرد او در استعدادهای مدرسه او نشان می دهد، نشان می دهد، مدل سازی شده پس از رقص اشلی، flops. جک عروسک را پنهان می کند، که موجب اختلاف بین آنها می شود.

به غیر از این، این لحظات چندین بهترین قسمت سریال را پخش می کنند . تکرار آگاهی یک تکنیک کوکی است که شما ممکن است از “ USS Callister “و” کریسمس سفید “. چگونه A.I. کمک به راشل با تناقض او ممکن است به شما یادآوری “حق برگشت” را یادآوری کند، در حالی که Domhnall Gleeson نقش کلونی از شوهر عقیدۀ بیوه را بازی می کند.

ما همچنین می بینیم که همه چیز برای اشلی نیست، زندگی اش تحت کنترل کاترین (سوزان پورفار)، عمه و خرچنگ خود را کنترل می کند. ستاره های پاپ خواستار آرزوهای خلاقانه تر، ستاره های پاپ در پیدا کردن آن، ضبط عمه خود و جمع آوری قرص هایی است که او داده شده است تا پرونده ای را برای نقض قرارداد ارائه کند. خیلی دیر است زیرا کاترین مواد غذایی اشلی را به صورت مواد مخدر مصرف می کند و ستاره را به یک کومه می فرستد که در آن فعالیت مغز خلاقانه خواهرش را به منظور نشان دادن هولوگرام در می آورد.

ماه پس از اینکه اشلی به کما می افتد، جک راشل را به اشلی تائو داده است. در حالی که یک تلویزیون ویژه در مورد اشلی بازی می کند، عروسک هویور را می گیرد، به طوری که آنها را به یک رایانه وصل می کند و یک نقطه سرخ مرموز را حذف می کند که به نظر می رسد یک فایروال است. اشلی کمی خشن و مبهم، بیش از حد تبدیل به یک نسخه ناقص و بدون نسخه از خود است که بیشتر شبیه به آگاهی واقعی اشلی است. کوروش شناخته شده برای صدای بازی در پیچ و مهره ، در نقطه کمدی کمدی او قرار دارد و او A.I. صدای شما را برای محتوای بیشتری از Swim Adult از او طلب می کند. این عروسک دختران را به خانه اشلی می برد تا هوش عاطفی را بر روی عمه اش به ارمغان بیاورد، به طوری که آنها به وان کنترل والدین موس دست می کشند.

هنگامی که سه نفر از آنها به آنجا برسند، از تکنولوژی موشكی پاره شده پدر خود استفاده می كنند تا گارد را از بین ببرد. (پدرش سعی در پیدا کردن راه انسانی برای از بین بردن موش ها پیدا کرده است.) اشلی بیش از حد اشلی را که به یک تخت بیمارستان متصل است، جدا می کند. این باعث می شود ما در یک بی حسی فلسفی درباره خود و آگاهی، به عنوان اشلی Too می گوید که آنچه که او می خواست بود.

اما ما عمیقا در متافیزیک آن همه چیز را برای مدت طولانی از زمان واقعی اشلی از خواب بیدار ماندن نیست. پس از مبارزه با یکی دیگر از cronies کاترین، چهار نفر آنها را به کنسرت هولوگرام که عمه اشلی را با هم قرار داده است.

شما میخواهید پس از اعتبارات، چرت بزنید. اشلی آهنگ خود را به “عمه شنی” تسلیم می کند، اشلی از زنجیرهای پاپش حبابش آزاد می شود و با پریدن جک روی صحنه می رود و با خانواده جک و اشلی تائو از جمعیت تماشا می کند. این عاشقانه و رویایی نیست مانند “ سان Junipero ، “اما هر زمانی که می توانیم آن را بدست آوریم خوشحال می شویم.

٪٪ item_read_more_button ٪٪