مايکل فليس، خادم “سرپرست”، ادعا کرد که او به او حمله کرد و خواستار سقط جنين شد، طبق گزارش جديد

  • همسر جدا از خالق کارشناسی مایک فلیس او را از ضرب و شتم او و خواستار او دریافت سقط جنین در بحث و جدل در 4 ژوئیه، با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط متهم انفجار .
  • هفته گذشته، خبر شکست خورد که فلایر برای طلاق از همسرش پنج ساله، 2012 لورا فلیس، برنده Miss America، ثبت کرده بود.
  • از صفحه اصلی INSIDER برای داستان های بیشتری بازدید کنید.

مایک فلیس، خالق حق رای دادن “Bachelor”، متهم به حمله به همسرش شده و خواستار سقط جنین شده است که در 4 ژوئیه در دوربین های تعقیب خانگی در خانه آنها کشته شد.

لورا فلیس، روز سه شنبه، بر اساس اسناد دادگاهی که توسط انفجار به دست آمده است، دستورالعمل محرمانگی خشونت خانگی را در خصوص خشونت خانگی صادر کرد.

انفجار گزارش می دهد که برنده 2012 Miss America ادعا می کند که در پرونده ای که شوهرش “خشمگین شد” در هفته های اخیر به دلیل اینکه او با فرزند دوم خود باردار است، کودک او می گوید که او هرگز نمی خواست. او گفت که او 10 هفته باردار است.

این گزارش شامل عکس هایی از فیلم های نظارتی که در پرونده وجود دارد، که ظاهرا نشان دهنده متضاد فیزیکی ادعا شده است.

در سه عکس که با The Blast به اشتراک گذاشته شده، مشخص نیست که دقیقا چه اتفاقی می افتد، اما دست Fleiss در نزدیکی سر همسرش قرار دارد و دست خود را در موقعیتی قرار می دهد که ظاهرا دفاعی است.

ادامه مطلب: کلی ریپا یک جنگ با “لیسانس” را به آتش کشید پس از گفتن دیدار دوستانه “او را ناراحت”

“در حالی که ما در خانه ما در کاوای بودیم، مایک خواستار سقط جنین شد. پسر ما بن در خانه بود، در یک اتاق دیگر نشسته بود. مایک به من گفت:” اگر سقط جنین کرده اید، می توانیم به عقب برگردیم به طوری که ما بودیم، “لورا در ضبط، با توجه به انفجار، نوشت.

او ادامه می دهد: “مایک چندین بار به من گفت که او نمی خواست ما را به داشتن فرزند دوم. او همچنین بارها و بارها به من در سراسر ازدواج ما و قبل از ازدواج ما گفت، که او می دانست که او باید یک کودک با من داشته باشد چون من 26 ساله بودم وقتی ازدواج کردیم هنوز فرزندی نداشتیم و می دانستم که می خواهم یک خانواده داشته باشم. مایک با وجود اینکه 55 ساله بود، نمی خواست بیش از یک فرزند داشته باشد ”

هفته گذشته، اخبار شکست خورده است که Fleiss برای طلاق از همسرش پنج ساله درخواست کرده است و درخواست بازداشت مشترک فرزند 4 ساله خود را داده است.

او اولین همسرش، الکساندرا وربک، در سال 2012، از هم جدا شد.

بیشتر: مایک فلیس لورا فلیس کارشناسی کارشناسی

آیکون Chevron این نشان می دهد یک بخش یا منو قابل افزایش است یا گاهی اوقات گزینه های قبلی / بعدی را انتخاب کنید.

دو خط متقاطع که X را تشکیل می دهند. این نشان می دهد یک راه برای بستن تعامل یا رد اعلان. علامت چک این نشان دهنده تأیید تعامل در نظر گرفته شده شما است.

 

٪ item item_read_more_button ٪٪