فیلمبرداری

من در فیلمبرداری فیلم (نوعی) پریدم.

به نظر می رسد همه بچه ها این کار را انجام می دهند و بعد از یک شب از سوراخ آموزشی در یوتیوب سقوط کردند، من یک دوربین فیلمبرداری و چند رول فیلم برای بازی با دوربین را سفارش دادم. طرح من این بود که آن را برای سفر به اشغال به Nantucket رفتم. پس از ارسال Instagram، من چند نظر / DM در مورد آنچه که من استفاده می شود به دست آوردم، من می دانم من می خواهم یک پست طولانی را با تمام اعضا انجام دهد. ما حدود 33 فریم را با هم شلیک کردیم و در انتهای این پست مورد علاقه های من را به اشتراک می گذارم.

زمینه من با عکس:

من هنوز هم خود را به عنوان یک مبتدی طبقه بندی می کنم، اگرچه تجربه کمی در مورد فیلم و عکاسی دارد. این به وضوح به من کمی سرسختی داد، اما چیزی که دیگران با تمرین نمی توانستند چند روز با آنها دست و پنجه نرم کنند.

پدربزرگ من یک عکاس حرفه ای بود و پدر من همیشه چند نیکون عالی در اطراف خانه داشت. (ما هیچ ویدئویی از ما به عنوان بچه ها نداریم چون ما دوربین فیلمبرداری نداشتیم اما عکس های ما خیلی خوب و زیبا هستند!) من دوربین بسیار نیکون خودم (فیلم از سال 1999) در مدرسه ابتدایی کردم و من آن مرد کوچک را دوست داشتم در حقیقت، من آن را در تعطیلات جایی که من کرم ضد آفتاب را داشتم آورده بودم … که به این معنی بود که دوربین من به طور دائمی از زرق و برق دست های من پوشانده شده بود و یک چهره بود.

یک سال دیگر به یک اردوگاه تابستانی عکاسی رفتم، جایی که ما یاد گرفتیم که چگونه از یک دوربین استفاده کنیم، در “سفرهای دور” در اطراف تامپا رفتیم، و سپس فیلم خودمان را در یک اتاق تاریک توسعه دادیم. این خیلی سرد بود و من قسم می خورم که تاثیری پایدار بر من گذاشت. (دقیقا بیست سال پیش بود که من در مورد آن فکر می کنم چون همان سال به عنوان جام جهانی بود؛ ما مردم را به خانه مان باز کردیم تا در اواسط شب تماشا کنیم و سپس رفتم به اردوگاه!)

سپس من در سالن کارمند سالن هفتم از طریق سال تحصیلی من بودم که در آن حتی بیشتر درباره عکاسی یاد گرفتیم … لزوما در مورد نحوه استفاده از یک دوربین، اما جهت هنر، فریم، خطوط پیشرو و غیره.

و اکنون به عنوان یک وبلاگ نویس، من یک کمد دوربین دارم و اگرچه من یک عکاس حرفه ای دارم که پست های اداری من را می خرد، می توانم خودم از دوربین استفاده کنم. این سال من نیز یک دوره عکاسی آنلاین را به صورت آنلاین برگزار کردم که یکی از دوستان دبیرستانی من با هم کار کرده تا مسواک بزنیم مهارت های من. (از لحاظ فنی “برای مادران گرفتن عکس از بچه های خود، اما اصول نحوه استفاده از یک دوربین و ایجاد یک شات خوب و سپس ویرایش آن به سادگی همه در آن وجود دارد!)

جایی برای یافتن منابع:

آیا به اردوگاه تابستانی یا کارکنان سالنامه نرفته یا دوربین دیگری را فراتر از گوشی خود ندیده اید؟ نگران نباش یوتیوب به معنای واقعی کلمه به شما می آموزد که چگونه هر کاری را انجام دهید. از شناختن چگونگی تنظیم دیافراگم خود برای چگونگی بارگذاری یک رول فیلم، کسی وجود دارد که یک ویدیو برای شما ایجاد کرده است.

ویدئو یوتیوب توصیه شده: پیتر مک کیونون عکاس و فیلمبردار فنی و ماهر بسیار است (فیلم های او عالی است)، اما او یک ویدیو در مورد سرعت شاتر، ISO و Aperture . هنگامی که ارتباط بین این سه را برقرار می کنید، حالت دستی بیشتر قابل دسترسی خواهد بود.

کانال یوتیوب توصیه شده: Dusty “Moose “کانال ویناس” بهترین راه برای از بین بردن اصول اولیه دوربین است. او با یک نیکون شلیک می کند، اما نقطه شروع خوبی نیست، مهم نیست که چه نام تجاری دوربین شما استفاده می کنید. من بسیاری از راهنمایی های عالی را از او آموختم و فکر می کنم او کار خوبی در توضیح چیزها می کند.

سری یوتیوب توصیه شده: فیلم کلیسای شلبی درباره عکاسی > قطعا برای من مناسب تر است او هک های سریع، راهنمایی های آی فون و حتی راهنمایی هایی برای جلوگیری از دوربین را پوشش می دهد.

برنامه AE-1 کانن

شات آیفون اشلی با دوربین!

فيلم CAMERA فيلم من:

CAMERA LENS: پس از انجام برخی تحقیقات، من با برنامه کانن AE-1 به پایان رسیدم. دوربین های AE-1 بعضی از محبوب ترین فیلم های سینمایی بودند. بسیاری از مدارس حتی از آن برای آموزش مبانی عکاسی دانشجویی استفاده می کنند. از آنجا که آنقدر محبوب بود، آنها نیز نسبتا آسان برای پیدا کردن و نه وحشتناکی گران است. (والدین شما و پدربزرگ و مادربزرگ شما ممکن است یکی از آنها را داشته باشد.) من در معدن در آمازون یافتم . من همچنین با یک لنز 50 میلی متری (همچنین به عنوان “پنجاه پنجاه” شناخته شده) رفتم، اما خرید بعدی لنز 35 میلیمتر خواهد بود.

FILM: بر خلاف دیجیتال، مهم است که در مورد نوعی از فیلم هایی که می خواهید با آن عکس بگیرید، فکر کنید. دوربین دیجیتال را می توان برای تمام موقعیت های روشنایی تنظیم کرد و سپس شما می توانید عکس ها را در پس تولید با فیلتر ها ویرایش کنید تا بطری های مختلف را به آنها بدهید. با عکاسی از فیلم، شما باید از محیطی که در آن هستید شروع کنید. من با relaynofollow” target=”_blank”> کداک پورترا 400 رفتم چون دانه های خوب را دوست دارم و احساس می کنم خوب می شود

ACCESSORIES: واقعا لازم نیست، اما من در نهایت خرید یک بند برای دوربین

شروع از FILM:

بعد از انجام یک رول فیلم (اولین بار که من در 15 سالگی شلیک کردم)، من برخی از افکار را دارم. تمرین با دوربین دیجیتال اولین . شما می توانید در حالت دستی با دوربین دیجیتال بازی کنید و بازخورد INSTANT را دریافت کنید. شما می توانید بین دو f-stop مختلف را تغییر دهید و فورا تفاوت را ببینید. شما همچنین می توانید بدون نگرانی در مورد فرار از دست دادن و یا پرداخت برای عکس های وحشتناک بازی. دور زدن!

همچنین لازم نیست که به یک دوربین دستی بروید. در اینجا چندین روش فوق العاده آسان می توان بدون فهمیدن بیش از حد فیلم ها، فیلمبرداری کرد:

دوربینهای یکبار مصرف // من فکر نمیکنم در یک بار مصرف شرم آور باشد دوربین ها در واقع، آنها می توانند یک راه بسیار سرگرم کننده و ساده برای ضبط خاطرات باشند. شما می توانید چند نفر را انتخاب کنید، درست در فروشگاه مواد مخدر مورد علاقه خود (آنها معمولا پشت قفل و کلید).

نقطه و شوت // والدین من هنوز چند نفر از این ها را در کنار یکدیگر نشسته اند کشویی های خرد شده، اما آنها نیز گزینه های عالی هستند. (آنها ممکن است فقط نیاز به یک باتری جدید!) این به شما اجازه شروع به تیراندازی بلافاصله … بدون نیاز به اصول اولیه بیش از حد درنظر بگیرید، این کار را برای شما انجام خواهد داد.

Polaroids / / این بازگشت است! (و به نظر من، اثبات اینکه هزاره ها همه چیز را 😂 نمی کشد) چه چیزی می تواند ساده تر از این باشد؟ شما حتی مجبور نیستید که آنها را توسعه دهید.

فیلمبرداری:

این فرض می شود که شما با دوربین دستی عکس می گیرید. اگر یکی از گزینه های بالا را انتخاب کردید، فقط بیرون بروید و از آن لذت ببرید.

باز هم، یوتیوب // این سالهاست که من یک دوربین فیلمبرداری داشتم و قبل از اینکه حتی شروع به کار کردم خیلی عصبانی بودم که فیلم من را خراب کند. (و بدتر، تنها زمانی که عکس های توسعه یافته را پیدا کردم، متوجه شدم.) برای هر مرحله از راه، فیلم های Youtube را کشیدم. از بارگیری فیلم به تنظیم ISO به معلم قابل اعتماد من: یوتیوب اشاره کرد.

اندازه گیری نور // دانلود برنامه Lightmate برای من iPhone برای کمک به اطمینان از اینکه عکس های من به درستی در معرض قرار دارند. از آنجا که من با فیلم Portra 400 فیلمبرداری کردم، ISO خود را برای 400 عکس برای هر عکس تنظیم کرد و سپس آن را به انتخاب دیافراگم و سرعت شاتر که می خواستم انتخاب کردم. (مطمئن نیستید که چگونه کار می کند؟ یوتیوب برای شما وجود دارد !)

فوکوس // کانن من تمرکز دستی است که صادقانه سخت ترین قسمت اشلی و من بود. به نظر می رسد که این باید ساده باشد، اما من یک مسئله دشوار دوبله بسیار بد دارم که وقتی به تکیه بر چشم یک خیره می شوم. بعضی از عکس ها کاملا روشن و در معرض دیدند … اما تار شدن (خنده دار برای بعضی ها!)

DEVELOPING:

چند مکان وجود دارد که می توانید فيلم خود را به آن بفرستيد. برای مثال، اتاق تاریک بسیار مورد توجه قرار گرفته است. من تصمیم گرفتم از فروشگاه عکاسی محلی ( مدیسون PhotoPlus پشتیبانی کنم). من پایان مات را انتخاب کردم و واقعا دوست داشتم چطور همه چیز بیرون آمد. آنها یک گزینه دیجیتال را ارائه می دهند، اما تنها بر روی یک CD-ROM قرار می گیرند … و علی رغم داشتن پنج کامپیوتر / لپ تاپ در خانه ما بین مایک و من، هیچ کدام از خوانندگان سی دی دیگر ندارند. بنابراین من فقط خودم را با چاپگر خود اسکن کردم.

iPHONE vs FILM:

من فکر می کنم دوربین های گوشی های هوشمند فقط بهتر و بهتر می شوند. و با برنامه هایی مانند VSCO، می توانید یک فیلم را با کلیک روی دکمه دریافت کنید. در حالی که من به آزمایش فیلم ادامه می دهم، فکر می کنم در نهایت شما فقط می توانید راحت عکسبرداری با یک دوربین تلفن را ضرب کنید. حتی Annie Leibovitz می گوید برای رفتن به آی فون. بهترین دوربین شما یکی پس از همه شما است! این کار من را الهام بخش می کرد تا بهتر از چاپ عکس ها، صرفنظر از اینکه رسانه ها آنها را دستگیر کرده اند. آیفون، دیجیتال، فوری در مورد برگزاری یک کپی فیزیکی از یک شات عالی چیزی خوب است.

خوب این عکس های مورد علاقه من

است

این اولین نفری بود که من گرفتم.

این جایی است که لنز 50 میلی متری مفید است. عمق میدان روی آن برای پرتره زیبا است.

Peter Beaton Hat Studio فیلم جذابی دارد. این خیلی کوچک است، بنابراین مجبور شدم خودم را در برابر دیوار مقابل کنار بگذارم. (لنز 50 میلی متری یک لنز اولیه است، به این معنی که زوم شما پای شماست!)

اتومبیلهای جزیره فقط بهترین هستند.

٪٪ item_read_more_button ٪٪