فانتزی، عروسی مضمون Fairytale با هری پاتر و لورت لمس

Rett کسی است که از عروسی او عصر از آنجایی که او یک دختر کوچک بود خواب بود. “همانطوریکه 39 ساله بودم وقتی که من ازدواج کردم، رویاهای زیادی داشتم تا یک روز را امتحان کنم و جا به جا کنم!” او خندید. او در سال 2012 با همسرش نیل، در “کوپید OK” آشنا شد و با رتبه بندی بازی 87 درصد، عشق به همه چیز پری، رنسانس و فانتزی که آنها آن را به زودی از بین بردند.

Rett یک فن عظیم هری پاتر است، جایی که نیل بیشتر نسبت به پروردگار حلقه ها تسویه می کند، بنابراین نبرد دو دنیای فانتزی برای تم روز عروسی خود مواجه شد! زن و شوهر طرح صندلی مضمون هری پاتر، پذیرش میز بزرگ با جداول بلند و محل نشیمن اتاق نشیمن داشتند – حتی یک نسخه کوچک از اعلامیه عروسی روزانه پیامبر خود را که در بین دکور قرار داشت، چاپ کرد! الهام الهام حلقه ها از کلاسیکال های ظاهری دکوراسیون پذیرایی و کت و شلوار کت و شلوار بنفش Rett است که او در طول مراسم از آن استفاده کرد. Rett گفت: “ما سعی نکردیم بیش از حد با ارجاعات ما آشکار شویم، به طوری که آن را مانند مسابقه یا پارک تمیز احساس نکنید.”

توجه به جزئیات دوم به هیچ وجه نیست – آنها می خواستند پذیرش خود را به یک محیط جامع همهجانبه برای خود و مهمانان خود تبدیل شود. نیل یک مدل کامپیوتری 3D از محل پذیرش را ایجاد کرد تا بتوانند طرح را عملا طراحی کرده و بسیاری از شگفتی های نصب را از بین ببرند. آنها به شدت از علامت های تبلیغاتی، دکوراسیون حمام و مجسمه های کوچک مدرن پری به عنوان مرکز تزئینات ساخته اند. نیل ساخته شده پوسته های مقوا با پوشش پارچه ای بزرگ برای پوشاندن چیزهایی در محل است که می تواند فضای شکسته. “به نظر می رسید که ما همراه با نزدیکترین دوستدارانمان به یک دنیای جادویی که هر دو پیش بینی کرده بودیم، منتقل می شدیم”.

هر دو Rett و Neil در خارج از نگرش در زمانی که به لباس خود آمد؛ Rett پوشیدن لباس صورتی رنگ خیره کننده صورتی سفید توسط لباس ورا وانگ ، در حالی که نیل طراحی شده، الگوی و لباس خود را از لباس مخملی سبز! حزب عروسی آنها در رنگ تک رنگ بود. خدمتکاران سفید و مردان در خاکستری. به جای دسته گل و تی شرت های پاشنه بلند، زن و شوهر خود را به دسته های پر و دستمال سفره می اندازند.

حلقه های آنها به صورت سفارشی در نروژ ساخته شده است – بازیگران Rett از شاخه های گرفته شده از یک درخت در حیاط خلوت طراح با برگ های رو به رشد در اطراف آنها و نیل بازیگران از نوار پوست از همان درخت.

مراسم آنها همان پارک های نزدیک به جنگل بود که نیل آن را پیشنهاد داد. طرح این بود که در زیر درختان بلوط در آسمان و شاخه ها بایستد، اما زمین های خاکستری آن روز آنها و مهمانانشان را به یک غرفه در نزدیکی منتقل کردند. این توسط یک دوست افشا شد – این در واقع اولین قهرمان او بود! او یک مراسم زیبا، کوتاه و ساده نوشت، و Rett و Neil اعلامیه های عشق را برای دیگران نوشتند، خنده در روز به دلیل آن که به طور غیر منتظره به خوبی ترکیب شده است. سگ سه پا آنها 15 ساله محبوب آنها حامل حلقه خود بودند.

مراسم آنها شامل خط “یک ازدواج می تواند بدون حمایت و عشق یک جامعه زنده بماند – اما با آن، ازدواج رشد خواهد یافت.” Rett توضیح داد: “در طول راهپیمایی، زیبایی بود که احساس کنیم که دو خانواده دور و ناهموار ما با هم متحد شده اند.” “آنها به ما کمک کردند تا روزی را بسازیم که در نهایت به همه ما به نام و همچنین اعمال می پیوندد.”

 

٪ item item_read_more_button ٪٪