طبق گفته های علمی ، مردانی که تصاویر ناخواسته ای از آلت تناسلی خود ارسال می کنند ، احتمالاً خودشیفته هستند

تلفن در بستر متن ارسال متن محققان متوجه شدند كه فرستندگان “دیك-پیك” بیشتر از مردانی كه می گفتند هرگز چنین عكسهایی ارسال نمی كنند ، سطح خودشیفتگی بالاتری را نشان داده اند.

iStock

شکل>

  • مردانی که تصاویر ناخواسته از آلت تناسلی خود می فرستند ، یا “تصاویر دیک” می گیرند ، به احتمال زیاد دارای صفات خودشیفتگی هستند ، طبق تحقیق ارائه شده در جلسه برای انجمن علمی تحقیقات جنسی.
  • محققان 1000 مرد مستقیمی را که در مورد عادات و ویژگیهای شخصیتی “دیک عکس” خود شناسایی شده بودند ، مورد بررسی قرار دادند.
  • آنها دریافتند که مردانی که حداقل یک تصویر گرافیکی ناخواسته را ارسال کرده اند نسبت به مردانی که هرگز عکس آلت تناسلی ارسال نکرده اند ، خودشیفتگی و ارزش های جنسی بیش از پیش دارند.
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی INSIDER مراجعه کنید .

اگر تا به حال فکر کرده اید که چه نوع مرد عکسی از دستگاه تناسلی خود را به یک گیرنده مظنون ارسال می کند ، دانشمندان اکنون یک پاسخ ممکن دارند: خودشیفتگان.

در نوامبر سال 2018 ، محققان یافته هایی از یک نظرسنجی ارائه دادند به 1000 مرد بین 16 تا 75 سال داد که خود را مستقیم تشخیص دادند. آنها از آنها سؤال كردند كه آیا تا به حال یك عکس دیك خواسته نشده ارسال كرده اید ، و همچنین سؤالاتی برای تعیین میزان خودشیفتگی ، سكسیسم ، تمایل به رفتارهای پرخطر جنسی و عادتهای تماشای پورنو نشان داده است.

تقریباً زیر نیم ، یا 48٪ از مردان مورد بررسی گفتند که آنها یک عکس دیک ناخواسته را در مقطعی از زندگی خود ارسال کردند. اکثریت این مردان سفید پوست و متاهل یا در یک رابطه جدی بودند. میانگین سنی آنها 31 سال بود. محققان با بررسی این که شخصیت های فرستنده عکس در مقایسه با مردان متواضع تر چگونه است ، محققان دریافتند که نمایش ها تمایل به سطح بالاتری از خودشیفتگی دارند. مردانی که این عکسهای گرافیکی را ارسال می کردند ، احتمالاً رفتارهای جنسی را نشان می دادند ، خواه زنان را روی پایه قرار دهند (که به آن “جنسی گرایی خیرخواهانه” گفته می شود) یا داشتن دیدگاههای منفی نسبت به زنان (در مطالعه “به عنوان” جنسی گرایی خصمانه “خوانده می شوند). . با این حال به نظر می رسد که هم ارسال کننده های دیک پیک و هم غیر ارسال کننده ها یک چیز مشترک دارند. “هیچ تفاوتی بین دو گروه در میزان تماشای پورنو ، یا خودارضایی یا تخیل” وجود ندارد. “نویسنده مطالعه سرب دکتر کوری پدرسن به معاون گفت. “تصاویر دیک از لحاظ جنسی بیشتر جنسی نبودند.” خودشیفتگی نوعی اختلال شخصیتی است که در مقیاس سقوط می کند ، بنابراین ممکن است امروز شیوع بیشتری پیدا کند

خودشیفتگی ممکن است فقط چند ویژگی خودشیفتگی را نشان دهد ، در حالیکه ممکن است شخص دیگری . طبق گفته کلینیک مایو ، خصوصیات خودشیفتگی شامل داشتن یک اهمیت مبالغه آمیز ، استفاده از دیگران ، انتظار نعمت های خاص و وسواس خیالات درباره کمال در قالب قدرت ، موفقیت یا شریک زندگی “کامل” است.

بحث برانگیز است که هرکسی که در عصر امروز رسانه های اجتماعی زندگی می کند و در آن شرکت می کند دارای برخی خصوصیات خودشیفتگی است ، اما برخی از افراد بیشتر این صفات را نشان می دهند.

بیشتر بخوانید:

ارسال کنندگان عکس آلت تناسلی در این لایحه متناسب است: هنگامی که محققان از آنها پرسیدند که چرا تصاویر را در وهله اول ارسال می کنند ، 82 درصد گفتند که اعتقاد دارند انجام این کار باعث می شود گیرندگان ناخواسته خود «هیجان جنسی» کنند. این احساسات را می توان به عنوان یک احساس افزایش اهمیت خود ، که یک ویژگی بارز خودشیفتگی است ، خواند. دکتر پدرسن گفت: “این کاملاً بر خلاف تصور رایج مردمی است که مردان این تصاویر را برای امید به شوک می فرستند.” “آنها اعتقاد دارند که می خواهند کسی را روشن کنند. سه واکنش برتر که امیدوار بودند مثبت بود ؛ مردان امیدوار بودند که از طرف گیرنده احساس تحریک جنسی کنند ، آنها امیدوار بودند که گیرنده احساس جذابیت کند و آنها امیدوار بودند که گیرنده احساس کند. ارزش.”

مطمئناً نتایج این تحقیق برای عموم قابل تعمیم نیست ، زیرا محققان فقط به 1000 مرد مستقیم نگاه می کردند. بعلاوه ، این مطالعه به داده های خود گزارش شده استناد شده است ، بنابراین ممکن است مردانی که تصاویر دیک ارسال نکرده اند ، گفتند که این کار را انجام داده اند ، یا کسانی که گفته اند که چنین کاری نکرده اند.

بیشتر بخوانید:

بیشتر: سلامتی رابطه جنسی روابط سلامتی مردان

نماد شورون بخش یا منو قابل ارتقاء ، یا گاها گزینه های ناوبری قبلی / بعدی را نشان می دهد.

محبوب

14 دلیل بازگشت شخصیت اصلی ‘Stranger Things’

محبوب

رابرت داونی جونیور ، ستاره “انتقام جویان: Endgame” اصرار داشت كه تونی استارك در صحنه آخرش حرفی نزده است

محبوب

در 8 تیراندازی گسترده در سراسر ایالات متحده در این هفته حداقل 8 نفر کشته و تقریبا 50 نفر زخمی شدند

محبوب

یک عفونت قارچی مرموز و کشنده در سراسر جهان رواج دارد و هیچ کس نمی داند چگونه جلوی آن را بگیرد

بستن نماد دو خط متقاطع که “X” را تشکیل می دهند. این راهی برای بستن تعامل یا رد یک اعلان را نشان می دهد. نماد علامت گذاری را علامت بزنید علامت بررسی. این نشان دهنده تأیید تعامل مورد نظر شما است.

٪٪ مورد_read_more_button ٪٪