سه زن تقاضای پرونده خلع سلاح پزشکی را علیه کیت ابول، روانپزشک برجسته می دانند

در پرونده های شان، زنان ادعا کردند که از ایالت خارج می شوند که توسط Ablow، 57، در Newburyport درمان می شوند، جایی که روابط آنها در نهایت تبدیل به جنس شد. در حالی که تحت مراقبت Ablow، همه سه نفر گفتند که تزریق بتامتازون کتامین برای درمان افسردگی دریافت می کنند.

دو نفر از زنان ادعا کردند Ablow آنها را در طول جلسات که درگیر در فعالیت های جنس شده بودند، به آنها متهم کرد.

زنان در طول برخی از برخورد های جنسی، گفتند که ابول با یک کمربند با یک دست و پنجه نرم شکل گرفت و به یک کلمه به عنوان «من خودت» گفت و گفت «شما برده ای هستی».

همان زن در بیانیه ای نوشت که او نام فیس بوک آیفون را بر روی ساعد داخلی خود خالکوبی کرده است.

کلیدی D. Bergstresser، که نماینده سه زن است، به دادسرا رسید، اظهار نظر را رد کرد.

Bergstresser و وکلای Ablow در روز چهارشنبه برای دادرسی در مورد درخواست زنان برای جلوگیری از فروش Ablaw یا فروش دارایی هایی با ارزش بیش از 25،000 دلار در حالی که موارد مورد انتظار بودند، در دادگاه عالی Essex در سالم قرار گرفتند.

دادرسی لغو شد

در ماه فوریه، ابول یک صدای جیر جیر را منتشر کرد و گفت که او “به طور کلی، کاملا” ادعاهای مربوط به دعوی قضایی را رد کرد.

دادستان کل پل، که نماینده ابول می شود، گفت که او اکنون مشتری خود را مجبور کرده است مجوز پزشکی خود را در ماساچوست بازگرداند، جایی که رگولاتورها او را از ماه تمرین پزشکی ممنوع اعلام کرده است. وی بعد از اینکه وی اعلام کرد “یک تهدید فوری و جدی برای سلامت عمومی است.”

“ما خوشحال هستیم که مسائل مدنی با هم دوستانه حل شده است، به طوری که دکتر Ablow هم اکنون می تواند توجه و منابع خود را در لغو دستورالعمل پزشکی پزشکی از تعلیق موقت متمرکز کند، به طوری که او می تواند مجوز پزشکی خود را بازگرداند و به بیماران را به آینده بازگرداند Cirel روز سه شنبه در یک پست الکترونیکی گفت: “او در گذشته بیشماری از زمان خود دارد.”

جلسات دادگاهی در مورد پرونده پزشکی ابوال در ماه اکتبر پیش از ادارۀ اداری امور اداری آغاز می شود. مقامات نیویورک مجوز پزشکی Ablow را نیز معلق کرده اند.

زنان از نام های واقعی خود در پرونده های قضائی استفاده می کنند، اما Globe هویت خود را از دست می دهد، زیرا روزنامه بدون قرض گرفتن از قربانیان سوء استفاده جنسی خود را شناسایی نمی کند.

در ماه مه، یک پرونده پزشکی مختلف در مورد علیه ابول در سال 2016، مدت کوتاهی قبل از محاکمه، حل و فصل شد. جزئیات این توافقنامه در دادگاه ثبت نشده است.

در این مورد، فروشنده 55 ساله عتیقه فروشی از کیپ کاد، ابول را متهم به عبور از مرزهای بالقوه از طریق ایمیل و ارسال نامه به خارج از جلسات درمان کرد، به او باز کردن یک فروشگاه در Newburyport، تجویز دارو برای اعضای خانواده اش و پیشنهاد داد او با کمک اشلی مدیسون از خدمات دوستیابی آنلاین برخوردار است.

شعار معروف این شرکت است: “زندگی کوتاه است. یک رابطه داشته باشید. “

این پرونده در دادگاه تجدید نظر در رابطه با تخلفات جنایی مرتکب نشده است.

وکلای Ablow در پرونده های دادگاه می گویند درمان او در استاندارد مراقبت بوده و “باید در زمینه توسعه تکنولوژی ارتباطی مشاهده شود” و این که توانایی بیمار برای رسیدن، چک کردن و در غیر این صورت تماس با روانپزشک خود ارزشمند بود “

وکلای Ablow گفتند که درمان، “یک موفقیت بزرگ بود و موجب بهبود قابل ملاحظه ای در حوزه های مختلف فعالیت های شاکی شد.”

ابول، که در نیوبوری زندگی می کند، یک نویسنده پرکار است و تا سال 2017 برای شبکه فاکس نیوز کار می کند.

او به عنوان یک شاهد دفاعی در دادگاه های عالی دکتر ریچارد شارپ، که در قتل همسرش در ونهام و کریستین کارل جرگردریتر ، مسیحی کارل گراسر تریر ، ملاقات کرد، که ملیت آلمان را برای قتل در کالیفرنیا متهم می کرد که عضو این کشور است، شهادت داد. سلسله راکفلر

Ablow همچنین منافع کسب و کار مختلف را شامل می شود، از جمله یک آبگرم سالم در Newburyport، یک کلینیک Ketamine در دفتر روانپزشکی خود و یک کسب و کار مربیگری در حال حاضر از دست داده است.

تعلیق پروانه پزشکی او دیگر بخش های زندگی ابول را شامل می شود، از جمله گواهی نامه اش برای حمل اسلحه گرم، سوابق نشان می دهد.

مایکل ا. ریلی، رییس پلیس Newbury، مجوز 20 ساله Ablow را لغو کرد و نتیجه گرفت که اتهاماتی که توسط تنظیم کننده های دولتی اعمال می شود، باعث نگرانیت شما در مورد داشتن اسلحه گرم می شود.

به گفته یک نامه در دادگاه منطقه نیوبورپورت، ریلی دستور داد Ablow اسلحه های شلیک خود را روشن کند.

Ablow استقبال مجوز خود را برای حمل. دادرسی در مورد درخواست تجدید نظر در ماه سپتامبر برنامه ریزی شده است.


Vernal Coleman از کارکنان گلوب به این گزارش کمک کرد. لورا کریلمند را می توان در laura.crimaldi@globe.com رد کرد . به دنبال او در توییتر @ lauracrimaldi

 

٪ item item_read_more_button ٪٪