حذف توییت های قدیمی و محافظت از اطلاعات آنلاین خود را با Jumbo

تصویر برای مقاله با عنوان حذف توییت های قدیمی و محافظت از اطلاعات آنلاین خود را با Jumbo
Screenshot: دیوید مورفی ( Jumbo )

iOS: من یک طرفدار بزرگ برنامه هایی هستم که به شما یک ابزار حریم خصوصی مفید را در یک رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده می دهد، به همین دلیل است که من فکر می کنم برنامه رایگان iOS Jumbo لازم است که علاوه بر زرادخانه iOS شما نیز باشد . با این کار، می توانید توییتر را از بین ببرید، محدودیت هایی را که دیگران می توانند از فیس بوک خود در فیس بوک ببینند، سابقه جستجوی Google خود را حذف کرده و تمام ضبط های آمازون مکالمات خود را با Alexa پاک کنید. (کنترل های حریم شخصی داده برای حساب های نمایش مشخصات خود و Tinder “به زودی” می شوند)

من بیشتر از سادگی برنامه و قیمت تاثیر می گذارم. این کاملا رایگان برای استفاده شما است من شگفت زده شده ام هیچ “پرداخت 2 دلار برای باز کردن خدمات بیشتر” مزخرف حق بیمه. در حالی که این به این معنا نیست که ممکن است روزی ظاهر شود، Jumbo کاملا از زمانی که این مقاله را نوشتیم، کاملا رایگان بود.

حتی صفحه نمایش چلپ چلوپ نرم افزار واقعا تلاش برای حفظ حریم خصوصی در خط مقدم گفتگو است. در حالی که برنامه معمولی “به شما اجازه می دهد ما به شما اطلاع رسانی در مورد به روز رسانی” ارسال کنید، آن را پیش از شما با تعهد کمی در مورد چگونگی آن را به شما آزار نیست اگر شما موافقت می کنید برای دریافت اطلاعیه. (بعد از اینکه این تصویر را مشاهده کردید، مجوز تایید اعلانهای iOS به سرعت بالا میآید.)

تصویر برای مقاله با عنوان حذف توییت های قدیمی و محافظت از اطلاعات آنلاین خود را با Jumbo
تصویری: دیوید مورفی

هنگامی که شما آن را به صفحه اصلی Jumbo را وارد کنید، از شما خواسته می شود که برنامه را به هر سرویس دیگری که میخواهید پاک کنید. قبل از انجام این کار، متوجه شدم که شما احتمالا سوالاتی در خصوص حریم خصوصی داده های خود دارید. سیاست حفظ حریم خصوصی Jumbo اشاره می کند که این شرکت هیچ کاری با اطلاعات شخصی شما انجام نمی دهد:

ما هرگز اطلاعاتی را که از طریق Jumbo مدیریت می کنیم، جمع آوری، ذخیره یا پردازش نمی کنیم. در حقیقت، ما حتی نمی دانیم چه کسی هستیم

من فکر می کنم این اساسی ترین تصمیم ما در ساخت Jumbo است: برنامه و ویژگی های آن مبتنی بر تلفن هستند: این بدان معنی است که تمام پردازش داده ها از / در آی فون شما اتفاق می افتد. این به این معنی است که ما هیچ وقت از Jumbo استفاده نمیکنیم و هیچ اطلاعات شخصی شما را به دست نمی آوریم، حتی برای شناسایی شما برای اهداف تحلیلی. ”

اگر در مورد آن احساس راحتی کنید، من شروع کردم و سپس شروع به اتصال حسابهای خود کردم، با ضربه زدن بر روی هر “بخش” درون برنامه.

تصویر برای مقاله با عنوان حذف توییت های قدیمی و محافظت از اطلاعات آنلاین خود را با Jumbo
تصویری: دیوید مورفی

هر سرویس با گزینه های مختلف برای پاک کردن داده های شما می آید. با استفاده از توییتر به عنوان مثال، من توانستم Jumbo را برای حذف هر توییت که مسن تر از یک چهار دوره زمانی است، حذف کنم: یک روز، یک هفته، یک ماه یا سه ماه. به عنوان یک جایزه اضافه شده، Jumbo ارائه می دهد برای ذخیره هر توییت حذف شده به خود برنامه (با پشتیبانی از Dropbox و پشتیبان گیری iCloud نیز “به زودی”).

هنگامی که گزینه های من تنظیم شد، و توییتر سوئیچ در صفحه اصلی Jumbo فعال شد، من فقط باید دکمه شروع “تمیز کردن” بزرگ را فشار دهید برای شروع تمیز کردن توییتر من. خاموش Jumbo رفت، حذف تا توییتر به عنوان بسیاری که می تواند. اگر شما یک تن از توییت های قدیمی دارید، این فرآیند می تواند چندین بار در طول زمان انجام شود (مسئله توییتر، نه Jumbo).

تصویر برای مقاله با عنوان حذف توییت های قدیمی و محافظت از اطلاعات آنلاین خود را با Jumbo
تصویری: دیوید مورفی

دکمه «شروع به تمیز کردن» باعث فعال شدن فعالیت های پاک کردن داده ها برای هر سرویسی شده است که تنظیم کرده اید و فعال شده است، یک نوع کاملا یک رویکرد است که باعث می شود تا هر زمان که به برنامه باز می گردید، حساب های خود را تمیز نگه دارید.

همانطور که برای دیگر سرویس های پشتیبانی شده، Jumbo با سه تنظیمات حریم خصوصی مختلف برای فیس بوک ضعیف، متوسط ​​و قوی است – که هر یک از حساب های خود را به طور متفاوتی تنظیم می کند ، از جمله اینکه چه کسی می تواند محتوایی را که ارسال کرده است را ببیند، چه کسی می تواند شما را در فیس بوک پیدا کند یا ببینید چه کسی شما با دوستان و فیس بوک می توانید در عکس ها و ویدیوهای دیگران (یا به شما در تبلیغ بر اساس داده های خود به شما نشان دهند).

مانند توییتر، Jumbo می تواند سابقه جستجو Google خود را حذف کند. میتوانید انتخاب کنید که همه آنها را حذف کنید یا هر جستجو که قدیمیتر از یک روز، یک هفته یا یک ماه (از زمانی که شما باعث تمیزکردن برنامه میشوید) را انتخاب کنید. همانطور که برای الکسا آمازون ، Jumbo رویکرد مستقیم را دنبال می کند: ویژگی را فعال کنید، یک تمیز را راه اندازی کنید، و تمام ضبط های صوتی Alexa خود را از سرورهای آمازون (از امید) خالی کنید.

و همین! شما باید هر زمان که شما تمایل به تمیز کردن اطلاعات خود دارید، تمیزکننده Jumbo را به صورت دستی اجرا کنید – چیزی که می توانید یک یادآور ماهانه برای آن ایجاد کنید، اگر شما چنین انتخاب کنید. Jumbo یک راه عالی برای حفظ حریم خصوصی داده های شماست بدون اینکه مجبور شوید به خدمات مختلف خود وارد شوید و همه چیز را به صورت دستی مدیریت کنید.

 

٪ item item_read_more_button ٪٪