اشلی مدیسون مربیان فریبکار را بر روی “طبیعت واقعی اعتقادات” برای جدیدترین ویژگی ها شکار می کند

اشلی مدیسون، سایت دوستیابی محتاطانه که همسران کمک کننده به دنبال تقلب در شرکای خود هستند، قصد دارند ویژگی جدیدی را معرفی کنند. این شرکت در مراحل آزمایشی اجرای “مربیان تقلب” در تلاش است تا به کاربران کسانی که تجربه زیادی در مورد دوستیابی آنلاین ندارند کمک کند.

“، مربیان ما با دقت انتخاب شده برای پاسخگویی به نیازهای جامعه ما” رئیس استراتژی افسر پل Keable اشلی مدیسون نیوزویک روز دوشنبه گفت. “آنها از زمینه های مختلفی از جمله مربیان گواهی زندگی، مربیان دوستیابی و سایر صنایع که در آن ارتباطات بین فردی مورد نیاز است، آمده است.”

“هر یک از آنها از طریق آموزش داخلی خودمان که شامل آموزش آنها در مورد ماهیت واقعی خیانت است، چیزی است که ما به طور منحصر به فرد انجام می دهیم و بیش از 60 میلیون عضو از سال 2002 به سایت ما پیوستند.” Keable ادامه داد. “این به آنها کمک می کند درک درستی از اینکه چرا هر روز بیش از 18،000 نفر به اشلی مدیسون پیوسته اند.”

با توجه به Keable، ویژگی مربیگری از بازخورد کاربر، به ویژه از اعضای زن الهام شد.

Ashley Madison
این تصویر عکس که در تاریخ 20 اوت 2013 گرفته شده است صفحه وب سایت دوستی اشلی مدیسون را که در یک لپ تاپ در هنگ کنگ نمایش داده می شود را نشان می دهد. بنیانگذار یک سرویس دوستیابی زناشویی در حال گسترش است و پس از بحث و جدل در هنگ کنگ، مناظر خود را در قلب تقلب در چین تنظیم می کند. گتی / فیلیپ لوپز

کاپل گفت: “ما اغلب شنیده ایم که اعضای زن ما با تلاش های متقابل مردان خود در برقراری ارتباط و برقراری ارتباط با آنها ناامید شده اند، و اغلب رویکردهای آنها کمبود مشخصی از پیچیدگی نداشتند.” “آنچه که ما متوجه شدیم، این بود که صنعت دوستیابی آنلاین، با ایجاد فناوری مهمتر از کاربر، تغییر کرد که مردم چگونه ارتباط برقرار می کنند.”

وی افزود که برنامه های دوستیابی با ویژگی های مشابه و کش رفتن، توانایی کاربران برای برقراری ارتباط موثر در مراحل اولیه شناخت آنلاین را کاهش داد. او گفت: “با مربیان اشلی، ما تأکید بیشتری بر روابط انسانی اعطا می کنیم، و به اعضای ما کمک می کند تا بهترین ها را در پیش بگیرند و در عین حال حفظ اختیار آنها را نیز حفظ کنیم.”

کایبل می گوید، مربیان، در حالی که برای کاربران نسل های قدیمی تر مفید هستند، می گوید، همانطور که بسیاری از هزاران ساله در جستجوی یک سطح پشتیبانی در هنگام استفاده از پلت فرم قدمت خیالی مخفی هستند.

ویژگی مربیگری تا به حال به طور کامل راه اندازی نشده است، اما برای آزمایش یک گروه انتخاب شده از کاربران در برزیل و ایالات متحده ساخته شده است. اگرچه هیچ تاریخ رسمی انتشار اعلام نشده است، کسانی که در ashley madison “کاملا” مشاهده می کنند که در آینده به ویژگی دائمی این سایت تبدیل می شوند.

کاپل گفت: “کاملا صادقانه می گویم مسیری را برای این محصول به عنوان یک محصول مستقل با توجه به وضعیت فعلی آنلاین سنتی یا ازدواج می بینیم.”

 

٪ item item_read_more_button ٪٪