'آینه سیاه' فصل 5: Netflix انتشار پوستر قسمت برای بازگشت مجموعه سریال


ارسال شده توسط Ray Flook مه 28، 2019 اظهار نظر

Netflix و آینه سیاه سیاه چارلی بروکر قرار است هفته آینده در ماه پنجم به Netflix برگردند و در حال حاضر سرویس جریان سازی پوسترهای رسمی را منتشر کرده است که با عنوان و تریلر منتشر شده در هفته گذشته منتشر شده است. فصل آینده با خطای شگفت انگیز، “آینده ما باید شاهد آینده،” فصل آینده از ساختار فصلی گذشته منحرف خواهد شد: به جای شش قسمت جداگانه، این فصل تنها سه است.

در اینجا نگاهی به آنچه تماشاگران می توانند انتظار ببرند، زمانی که کلکسیون محبوب روز چهارشنبه، 5 ژوئن، بازگشت بسیار به شبکه Netflix را پیش بینی می کند:

آینه سیاه

“Smithereens” ( اندرو اسکات، Damson Idris ، و Topher Grace ) در یک راننده تاکسی با دستور کار قرار دارد که زندگی آنها پس از برداشتن یک مسافر خاص، از کنترل خارج می شود.

“فراموش نکنید که رانندگان خود را ارزیابی کنید.”

آینه سیاه

“راشل، جک و اشلی، بیش از حد” ( مایلی سایرس، انوری رایس ، و مدیسون داونپورت ) تمرکز بر یک نوجوان تنها که می خواهد با ستاره ی مورد علاقه اش ارتباط برقرار کند – و یک ستاره پاپ که احساس می کند زندگی او را زنده می کند ..

“اشلی، شما خوب هستید؟”

آینه سیاه

“مهاجمان مخرب” ( آنتونی مککی، یحیی عبدالمطن دوم، نیکول باری، پوم کلمنتیف و لودی لین ): هنگامی که دو نفر از دوستان دانشگاه دوباره چندین سال به هم متصل می شوند، یک سری رویدادها بوجود می آید که می تواند هر دو زندگی آنها را تغییر دهد … برای همیشه .

آیا جای دیگری وجود دارد؟

فصل آینه سیاه آفتابگردان رسمی تمام ستاره ها را به نمایش می گذارد – همه آنها می توانند کلیپ های زیر را مشاهده کنند. در زیر فریادهای کلمات “عشق”، “حریم خصوصی”، “ارتباط”، “جنس”، “خانواده”، “کار” و “زندگی پس از مرگ”، تریلر فصل را برجسته می کند که تم ها شامل تاثیر فناوری (معمولا منفی) بر ازدواج است خود ارزش، سلامت روان و رسانه های اجتماعی است.

سه داستان جدید درباره آینده ما باید شاهد آینده باشیم. آینه سیاه آگوست 5 می آید

سیاه آینه Netflix ارائه می دهد یک ارتباط متقابل بشری و گاه به گاه در رابطه با بشریت با فن آوری در تعدادی از تنظیمات و محیط، به طور مشابه در نشان می دهد مانند منطقه گرگ و میش ، محدودات بیرونی و اخیرا “سایت های عجیب و غریب یوتیوب Originals”. برنده جایزه امی تعدادی از بازیگران برجسته را در طی دوره های چهار فصل و ویژه اش به نمایش گذاشت: هلی اکتول ، بریز دالاس هوارد ، جان هام ، هانا جان کامن ، جودی ویتاکر ، مکینزی دیویس ، دومنال گلیسون و دیگران.

آینه سیاه

آینه سیاه ایجاد شده و نوشته شده توسط بروکل، با آنابل جونز خدمت به عنوان تولید کننده اجرایی.

درباره Ray Flook

ری با افتخار خدمت به عنوان ویراستار تلویزیونی، Ray در سال 2013 به عنوان نویسنده / عکاس مشغول به کار با Bleeding Cool در سال 2017 به عنوان کارمند به عنوان کارمند در آورده است. شمارش جان کوزاک به عنوان فرهنگ پاپش “حیوان روح”، کلمه “fu” او همچنان ادامه دارد سعی کنید سخت بشه …

توییتر

(آخرین به روز رسانی در 28 مه 2019 ساعت 11:26 صبح )

پست های مرتبط

هیچی یافت نشد

 

٪ item item_read_more_button ٪٪